Scions: Battle Eternal İçin Yeni Oynanış Videosu Paylaşıldı

Paylaş

Aksiyon rogue-like türünde çıkacak olan Türk oyunu Scions: Battle Eternal için yeni bir oynanış videosu yayımlandı. ProjectFlyingCat tarafından geliştirilen ve bu yılın sonlarında piyasaya sürülecek oyun erken erişim oyunu olarak çıkacak. Daha önce de kısa oynanış fragmanını yayımladığımız oyunun yeni videosuna gelin birlikte göz atalım.

Alan hasarlı yetenekler ve sayısız düşmanlı yeni Scions: Battle Eternal oynanış videosu

ProjectFlyingCat‘in dün akşam saatlerinde sosyal medya üzerinden yayınladığı oynanış videosu oyunun temel mekaniklerine göz atmamızı sağlıyor. Alan hasarı veren yetenekler ve tatlı animasyonlarıyla arkasında bir evren ve hikaye barındıracak oyunun güzel göründüğünü söyleyebiliriz.

Aksiyon & Rogue-like türünde piyasaya sürülecek yapım için çıkış tarihi de 1 Ekim 2023 olarak verilmiş durumda. Bizler de bu oyuna daha önce “geliştirilmekte olan Türk oyunları” içeriğimizde yer vermiştik ve çıkmasını sabırsızlıkla bekliyoruz. Daha fazla detay için kısa hikaye fragmanını yayımladığımız içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Türk oyun geliştiricilerine kapımız her zaman açık

Atarita olarak kurulduğumuz günden beri Türk oyuncuları ve geliştiricileri için çeşitli faaliyetler gösterdik ve bunu sürdürmeye de devam ediyoruz. Eğer hali hazırda bir projeniz varsa ve oyuncularla buluşturmak için sabırsızlanıyorsanız bize sosyal medya hesaplarımızdan ya da [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Türk Oyun Müzesi projemize de göz gezdirmeyi unutmayın.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: