İlk Kez Atarita’da! Scions: Battle Eternal Kısa Hikaye Fragmanı

Paylaş

Scions: Battle Eternal için ilk kısa hikaye fragmanını sizlerle paylaşıyoruz. İlk kez Atarita’da yayımlanan fragman aynı zamanda yeni Türk oyununun hikayesine ve hikayesinin dokusuna da ışık tutuyor. ProjectFlyingCat tarafından gelişitirilen rogue-like türündeki oyunun detaylarına gelin birlikte bakalım.

Scions: Battle Eternal’ın ilk hikaye fragmanı ve ilk kez göreceğiniz ekran görüntüleri

Oyunun sevgili geliştirici ekibi ve ekip lideri Can Akpınar ile iş birliği yaparak oyunun fragmanını sizlere ilk kez Atarita’da göstermenin gururunu yaşıyoruz. Bu nedenle başta geliştirici stüdyoda emek veren herkese teşekkürlerimizi iletmiş olalım. Scions: Battle Eternal, bizim gördüğümüz ve geliştiricisinden bizzat dinlediğimiz kadarıyla bizleri fazlasıyla heyecanlandırıp meraklandırmayı başaran bir yapım ve işte yayınlanan ilk kısa hikaye fragmanı! Ayrıca oyunu Steam’den istek listenize eklemeyi unutmayın.

Rogue-like türünde piyasaya sürülecek ve büyük haritalarda hızlı savaşlar içerecek Scions aynı zamanda güzel bir evrene ve detaylarıyla tasarlanmış karakterlere ev sahipliği yapacak. Klavye ve fare ile oynayabileceğiniz yapımda izometrik bir kamera açısıyla üzerinize hücum eden sayısız düşmanı alt etmeye çalışacaksınız. Bu sırada oyunda yer alan RPG elementlerinden yetenek kartları sizlere yoldaşlık edecek.

Bu yetenek kartlarıyla düşmanlarınızı yavaşlatan kayadan bir lotus çiçeğini yerin altından çıkartabilecek, onların dikkatini çekerek sizin daha rahat öldürmenizi sağlayan iskeletler çağırabileceksiniz. Ayrıca düşmanlarınız arasında diğerlerinden daha yetenekli, daha büyük, daha acımasız ve tehlikeli olanlarla da karşılaşacaksınız. İşte o zaman, bütün kozlarınızı oynamanız gerekecek.

Scions: Battle Eternal oynarken bir dizi karakterden en çok hoşunuza gideni seçip serüveniniz boyunca onu kontrol edebileceksiniz. Oyunun rastgele oluşturulmuş bölümlerinde son düşmana kadar ilerlemek için çabalayacaksınız. Bu sırada öldüğünüzde ise aslında her ölümün yeni bir oyun deneyiminin kapılarını araladığını fark edeceksiniz.

Scions: Battle Eternal rogue-like türünde bir oyun olacağından, her ölümünüz sizi oyunun başına yollayacak. Oyunu her oynadığınızda size yeni bir deneyim vadedecek ve geliştirici ekip, her deneyimden ayrı bir keyif almanız için çok sıkı çalışıyor. Biz de Atarita olarak bunu ilk elden görme şansına sahip olduk ve oyun için fazlasıyla heyecanlıyız. Türk oyunlarının şahlandığı bu dönemde Scions gibi oyunlar görmek hem sevindirici hem de umut veriyor.

İşte ilk kez Atarita’da görebileceğiniz Scions: Battle Eternal ekran görüntüleri!

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: