Red Dead Redemption 2’ye Türkçe Dublaj Yapıldı: Uzun Metrajlı Film Tadında Tüm Hikâyeyi Türkçe İzleyebilirsiniz!

Paylaş

Daha önce de bu alanda benzer işleriyle bilinen TanProduction, Red Dead Redemption 2 Türkçe dublajlı videosunu yayınladı. Oyunun hikâyesini baştan sonra, film tadında veren ekip ayrıca başka oyunlardan tanıdık isimlere de projelerinde yer vermiş. Toplamda iki saatten biraz daha uzun bir video yayınladılar ve tek kelime ile enfes olduğunu söyleyebiliriz.

Red Dead Redemption 2 Türkçe dublaj videosu geldi, uzun metrajlı film tadında!

TanProduction tarafından yayınlanan yeni videoda aynı zamanda oldukça güçlü bir seslendirmen kadrosu dikkatimizi çekiyor. Crysis oyunlarından tanıdığımız Prophet karakterine can veren Bora Sivri ve Sayko karakterini seslendiren Sinan Divrik, dikkat çeken isimlerden. Toplam 30 kişiden oluşan seslendirme kadrosuyla birlikte yapılan Red Dead Redemption 2 Türkçe dublaj videosunu hemen aşağıdan seyredebilirsiniz.

Oyunun ana hikâyesini sinematik şekilde veren video, baştan sonra Türkçe dublaja sahip. Aynı zamanda içerisinde hiçbir oynanış görüntüsü barındırmıyor. Yani atıştırmalıklarınızı alarak, uzun metrajlı bir film seyreder gibi RDR 2’nin hikâyesini Türkçe dublaj ile izleyebilirsiniz.

Ülkemizde oyunların hikâyelerini Türkçe seslendirme ile sunmasıyla bilinen TanProduction’un buna benzer birçok işi var. Daha önce God of War Ragnarök, Marvel’s Spider-Man 2 gibi oyunları karşımıza çıkarmışlardı. Aynı zamanda GTA 6 için yayınlanan ikonik fragmanı da yine TanProductions kanalından Türkçe dublaj ile izleyebilirsiniz.

Rockstar Games’in efsanelerinden birisi olan ve ülkemizde son yılların en popüler oyunlarından birisi haline gelen Red Dead Redemption 2 Türkçe dublaj videosunda emeği geçen herkesi tebrik ederiz.

Red Dead Redemption 2 Türkçe dublaj videosu ile ana hikâyeyi uzun metrajlı bir film tadında sinematiklerle izleyebilirsiniz.
Red Dead Redemption 2'ye Türkçe Dublaj Yapıldı: Uzun Metrajlı Film Tadında Tüm Hikâyeyi Türkçe İzleyebilirsiniz!

Oyundan yana son gelen haberlere göre ABD’li şirketin sevilen oyunu, son finansal raporlara göre toplamda 61 milyon kopyadan fazla satmış. Tabii ki Rockstar’ın yıldız markası Grand Theft Auto’nun beşinci oyununa yaklaşmış bile sayılmaz fakat bu, vahşi batı temalı serinin er ya da geç devam edeceğini işaret ediyor.

Seriden yana ise geçen aylarda ilk oyunun PC sürümünün geleceği yönünde haberler duymuştuk. Hazır Red Dead Redemption 2 Türkçe dublaj videosunun tadı damağımızda kalmışken, oyunu PC’de Türkçe dil desteğiyle görmek de harika olurdu. Ancak Rockstar, şeytanın bacağını kırıp yapmaya karar verene kadar imkansız görünüyor. Oyuncular bunun yerine üçüncü parti yamalarla oyunun hikâyesini daha iyi deneyimlemek için ek çaba sarf ediyor.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

18 YORUMLAR

18 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: