Red Dead Redemption 2’yi Bitirmek Kaç Saat Sürüyor? İşte Tüm Detaylar!

Paylaş

Red Dead Redemption 2 kaç saat sürüyor? Ana hikayesi ne kadar sürede biter? Soruları tüm zamanların en beğenilen oyunlarından birisini oynamak isteyenlerin kafasını kurcalıyor. Biz de oyunu daha fazla zamlanmadan almayı başaran oyuncular için bu sorunun yanıtını veriyoruz. Rockstar Games’in devasa oyunu RDR 2’de kaç chapter var? Tüm yan görevleri ve ana aktiviteleri bitirdiğinizde oyun süreniz ne kadar olacak? Bütün bu soruların yanıtını yazımızda bulabileceksiniz. Öyleyse lafı da fazla dolandırmadan, gelin başlayalım!

Red Dead Redemption 2 kaç saat sürüyor?

Rockstar’ın gözbebeği olan Red Dead Redemption 2’nin ana hikayesi toplamda 50 saat sürüyor. Tüm yan görevleri ve hikayeyi birlikte bitirdiğinizde ise oyun süreniz yaklaşık 85 saat olacak. Eğer oyundaki her şeyi göreyim, tüm içerikleri tüketeyim diyorsanız da 180 saat gibi uzun bir serüven sizi bekliyor.

Red Dead Redemption 2 kaç saat sürüyor? Oyun Süresi!
Red Dead Redemption 2 kaç saat sürüyor? İşte oyun tarzlarına göre oyun süreleri!

Vahşi Batı‘nın atmosferini en iyi yansıtan oyun olarak kabul gören RDR2’nin uzun ana hikayesi sizden 50 saatlik bir oyun süresi istiyor. Kanunsuzlar çetesi olarak başladığınız hikâye, ilk oyunun öncesindeki bir zaman diliminde geçiyor. Ana karakterimiz Arthur Morgan’ın yer yer güldüren, yeri geldiğinde ise sizi ekran karşısında ağlatan enfes hikayesini hala oynamadıysanız gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliriz.

Detay seviyesi ile oyuncuları kendisine adeta hayran bırakan Rockstar’ın açık dünya aksiyon & macera oyunu, keşif duygusunu da güzel ödüllendiriyor. Öyle ki oyundaki her şeyi göreyim, tüm yan görev ve aktiviteleri yapayım derseniz neredeyse 200 saat kadar oynamanız gerekecek. Bunu yaparken aldığınız keyif nedeniyle daha sonra oyun beğenememe gibi durumların içine de düşebilirsiniz.

İlk kez 2018’de piyasaya sürülen oyunda Dutch van der Linde’nin önderliğinde bir kanunsuzlar çetesinde yer alıyorsunuz. Peşinizde düşen kanun adamlarını atlatmak için her chapter’da yer değiştirip farklı bölgelerde, farklı durumların içinde kalıyorsunuz.

RDR 2’de kaç chapter var?

Red Dead Redemption 2’de iki tanesi epilog olmak üzere toplamda 8 chapter bulunuyor. Her biri farklı bölgede geçen her aşamayı geçmek için de ortalama 6 saat oynamanız gerekecek.

Bu yazımızda size elimizden geldiğince RDR2 kaç chapter? Red Dead Redemption 2 kaç saatte biter? Sorularının yanıtlarını vermeye çalıştık. Umarız içeriğimiz sizin için faydalı olmuştur. Aynı zamanda Arthur’un kanunsuz yaşamına bir son verip düzgün işler yapmasını sağlayan modu da incelemeyi unutmayın.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: