Arthur’u Yola Getiren, Emekli Hayatı Yaşatan Red Dead Redemption 2 Modu!

Oyun modları uzun zamandır farklı deneyimler vadediyor ve bunu yapmayı kesecek gibi de görünmüyor. Yakın zamanda yayınlanan yeni bir Red Dead Redemption 2 modu sayesinde Arthur artık kanunsuz bir haydut gibi yaşamak yerine efendi gibi parasını kazanan ve insanların işini gören bir çalışan gibi hayatını sürdürebiliyor. Adeta Arthur’u yola getiren yeni modun vurgulanması gereken bazı kısımları olsa da genel olarak denenebileceğini düşünüp sizlerle paylaştık.

Arthur’a iyi gelecek Red Dead Redemption 2 modu

Kanunsuz bir haydut olarak yaşayıp başına gelmeyen işin kalmadığı sevgili karakterimiz Arthur’a artık sakin ve daha düzgün işler yapabileceği bir hayat sunma vakti geldi. Eğer siz de böyle düşünüyorsanız Jobs: Expanded and Enhanced adındaki Red Dead Redemption 2 modunu indirerek deneyebilirsiniz. Adından da anlaşılabileceği gibi yeni mod oyuna orijinal sürümünde bulunmayan yeni bir içerik ekliyor; kanunu peşimize takmadan yapabileceğimiz işler.

Arthur'u meslek sahibi yapan Red Dead Redemption 2 modu: Jobs Expanded & Enhanced
Arthur’u meslek sahibi yapan Red Dead Redemption 2 modu: Jobs Expanded & Enhanced

Bu Red Dead Redemption 2 modunu yükledikten sonra oyunda haritanın belirli bölgelerinde “Job Boards” adındaki -Witcher 3’teki ilan tahtaları gibi- tahtalar belirecek. Burada bölgede hangi iş için çalışan aranıyorsa ihtiyaçların yazdığı kağıtlar bulacağız. Bu kağıtlarla kabul ettiğimiz işleri de gidip yaparak efendi gibi ekmeğimizi kazanıp kimsenin kanını dökmeden para kazanabileceğiz. Tabii bu modda da bazı silahlı koruma görevleri olsa da en azından yasadışı yollarla değil de kendinizi ve görev NPC’sini müdafaa ederken kan dökmeniz gerekecek.

Eğer geliştirilme sürecinde olan modlarla ilgili daha önce bir tecrübeniz yoksa, Jobs modunun ismini bir kenara alıp bir süre beklemenizi tavsiye edebiliriz. Zira şu anda NexusMods üzerinde gelen yorumlarda gördüğümüz kadarıyla modun belli başlı bazı hataları bulunuyor. Ancak geliştirici gördükleri yoğun ilgi nedeniyle fazlasıyla geri bildirim alma şansına sahip olduğundan bunların üzerinde çalışıldığı da görülüyor. Girip modu deneyeyim, hata görürsem de bildireyim diyorsanız hemen buradan modun resmi sayfasına giderek indirebilirsiniz.

Eğer daha önce NexusMods üzerinden mod kurmadıysanız ve nasıl yapılacağını bilmiyorsanız da hiç endişelenmeyin. Biz sizin yanınızdayız, buraya tıklayarak Nexus Mod Manager uygulamasını nasıl kullanacağınızı anlattığımız yazımıza da gidebilirsiniz.

Atarita - Oyuncuların Merkezi

Oyun hediyeleri, etkinlikleri ve şahane bir ortamı kaçırma!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

En Yeniler

Öne Çıkanlar