Rainbow Six Siege Dread Factor Operasyonu Başladı!

Paylaş

Ubisoft bugün Rainbow Six Siege’in 8. Yılının ikinci sezonu Operation Dread Factor’ün başladığını duyurdu. Bu sezonda yeni bir İsveçli Operatör olan Fenrir, Konsolosluk haritasının tamamen yeniden işlenmesi ve Atış Poligonu için yıkım hasarını test etmek için yeni bir Nişan Alma Şeridi, oyun modlarıyla dolu yeni bir kalıcı arcade oyun listesi ve daha fazlasını içeren önemli oynanış güncellemeleri sunuluyor.

Rainbow Six Siege Dread Factor Operasyonu yeni İsveçli operatörüyle birlikte başlamış durumda

Dread Factor Operasyonu, yeni bir taktiksel Savunmacı olan Fenrir’i F-NATT Dehşet Mayını aygıtıyla harekete geçiriyor. Bu gölgeli alet, kişinin görüş alanını geçici olarak sınırlayan bir Korku Etkisi gazı salıyor. Sonuç olarak, cihazın stratejik olarak yerleştirilmesi bir saldırıyı bozacak, oyuncuların giriş noktalarını izlemelerine ve geçici olarak kanatlarını kapatmalarına izin verecektir. Fenrir iki hızlı, iki sağlıklı bir Operatördür ve teçhizatında birincil silah olarak bir MP7 veya bir SASG-12 ve ikincil silah olarak bir BAILIFF 410 bulunur.

Rainbow Six Siege Dread Factor
Rainbow Six Siege Dread Factor Operasyonu

Consulate için harita yenilemesi, oyuncular için deneyimi tamamen yeniden inşa ediyor, tüm katları ve siteleri daha dengeli, karmaşık ve oynamayı ödüllendirici hale getirmek için dönüştürüyor. Saldırganların ortaya çıkma yerlerinde yapılan değişiklikler hayal kırıklığını azaltmayı ve güvenliği artırmayı amaçlıyor, böylece dışarıda daha az savunmasız yerler var ve Saldırganlar ortaya çıkma yerinden binaya daha kolay ulaşabiliyor. Elden geçirilen Konsolosluk haritası, garaj bölümünün tamamen elden geçirilmesinden ikinci kata kadar her maçta çeşitlilik getiriyor ve oyuncuları yaklaşımlarında ustalaşmak için yeni taktikler geliştirmeye teşvik ediyor.

Atış Poligonunda yapılan yeni iyileştirmeler, yeni bir Nişan Alma Şeridinin eklenmesiyle burayı ciddi oyuncular için nihai test ve eğitim alanı haline getiriyor. Nişan Alma Şeridi, çeşitli hedef türleri, hareket hızları, mesafeler, yalnızca kafadan vurma modu ve daha fazlasını içeren özelleştirilmiş eğitimle herhangi bir silahta ustalaşmanıza olanak tanır. Bu güncellemede ayrıca oyuncuların farklı silahların yıkım hasarını test etmelerine olanak tanıyan kırılabilir bir duvar da yer alıyor. Year 8 Season 2 ayrıca oyuncuların istedikleri zaman hızlı ve benzersiz maçlar için Arcade modlarına atlamalarına olanak tanıyan yeni bir kalıcı oyun listesi getiriyor; geri dönen oyun modları arasında Yalnızca Kafadan Vuruş, Yalnızca Keskin Nişancılar ve Altın Silah yer alıyor. Yeni oyun listesi ayrıca Free for All adlı yepyeni bir oyun modunu da tanıtacak.

Bu sezon gelen dengeleme güncellemeleri arasında yeni bir araç olan Gözlem Engelleyici de yer alıyor. Bu istihbarat engelleme aygıtı, rakip dronların ve Gözlem Araçlarının görüş hattını engelleyen dijital bir bariyer yansıtıyor, böylece diğer taraftaki Operatörleri ve cihazları tespit edemiyorlar. Bu bariyer yalnızca bir drone veya Gözlem Aracından görülebilir ve Operatörler tarafından görülemez.

Ayrıca bu sezon Grim için dengelemenin ilk kısmı geliyor ve yükünü ve aleti Kawan Kovan Fırlatıcısını geliştirmeyi amaçlıyor: Kovanlarının sürü yükünü daha hızlı serbest bırakmasını sağlıyor ve yakındaki bir Savunmacıyı yakalama şansını artırıyor. Sürüler artık daha büyük ve daha uzun süre kalıyorlar, ancak bir Savunmacıyı sürüden çıktıktan sonra daha kısa süre takip ediyorlar.

Operation Dread Factor, Siege’i kontrolcü oyuncular için daha rahat bir oyun deneyimi haline getirmek amacıyla ateş etme, çömelme ve eğilme için alternatif girişlere sahip yeni kontrolcü düzenleri ekliyor. Ayrıca bu sezon Maç Tekrarında Ücretsiz Kamera özelliği de geliyor ve oyuncuların tekrarlarını izlerken ücretsiz bir kamera kullanmalarına ve kaydedilen görüntüleri görüntülemelerine ve herhangi bir açıdan içerik oluşturmalarına olanak tanıyor. Buna ek olarak, Squad üyeleri artık Squad liderine oynamaya hazır olduklarını bildirerek kalan zamanlayıcıyı atlamalarını ve eşleştirmeye başlamalarını sağlayabilir.

Daha fazla detayı öğrenmek için Ubisoft’un resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: