Quantic Dream’in Yeni Oyunu Lysfanga Şubat Ayında Geliyor

Paylaş

Heavy Rain, Beyond: Two Souls ve Detroit: Become Human gibi yapımlarla tanınan Quantic Dream‘in yeni oyunu Lysfanga, Şubat ayında bizlerle birlikte olacak.

Lysfanga Şubat ayında çıkacak

Imë adlı bir karaktere yön vereceğimiz Lysfanga: The Time Shift Warrior, Hack and Slash türünde karşımıza çıkacak. Sand Door Studio tarafından geliştirilen oyunun yayıncılığını ise Quantic Dream yapıyor. Firma geçtiğimiz sene de bir diğer oyun stüdyosu olan Parallel Studio’nun geliştirdiği Under The Waves ile kendinden söz ettirmeyi başarmıştı.

Quantic Dream'in Yeni Oyunu Lysfanga Şubat Ayında Geliyor

Savaş esnasında zamanı geri sarma ve kontrol etme gibi güçleri elinde tutan bir karaktere yön vereceğiz. Oldukça ilginç bir oyun mekaniğine ev sahipliği yapan Lysfanga, aynı zamanda Türkçe dil desteği ile piyasaya sürülecek. 13 Şubat tarihinde Steam ve Epic Games Store üzerinden satışa sunulacak oyunun çıkış gününe özel indirim ile birlikte 19,99 USD fiyat etiketinde yer alması bekleniyor.

Lysfanga: The Time Shift Warrior sistem gereksinimleri ise şu şekilde;

MİNİMUM:
İşletim Sistemi:
Windows 10 64 bit
İşlemci: Intel Core I5-2300 2.80GHz / AMD Ryzen 3 3200G
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GX 780 [3GB] / Radeon RX 580

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi:
Windows 10 64 bit
İşlemci: Intel Core 10700k 3.80GHz / AMD Ryzen 5 3600
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce RTX 2060 / Radeon RX 5700 XT

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: