PUBG Mobile UC Satın Almadan Önce SkyEpin’e Göz Atmak İsteyebilirsiniz: İşte Fiyatlar ve Detayları!

Paylaş

PUBG Mobile UC satın almak isteyen oyunculardan birisiyseniz ve sıklıkla nereden alacağınızla ilgili endişe duyuyorsanız, bu yazımız size yardımcı olabilir. Sizlere bu içeriğimizin sponsoru olan ve PUBG Mobile UC fiyatlarına göz atabileceğiniz SkyEpin’den bahsedeceğiz. Bugüne kadar 150 binden fazla başarılı teslimat yapan ve 500 binden fazla müşteriye ulaşan SkyEpin ile PUBG Mobile’e nasıl UC yükleyebileceğinizi anlatıyoruz. Öyleyse gelin, lafı hiç uzatmadan derhal konuya girelim.

PUBG Mobile UC nedir, fiyatları nasıl ve neleri bilmeliyiz?

PUBG Mobile UC (veya oyuncular arasındaki meşhur ismiyle PUBG UC), oyuncuların sevilen battle royale oyununu oynarken oyun içi ek içeriklere erişmesini sağlayan para biriminin ismidir. Oyun içerisinde alışveriş yapmaya yarayan UC birimi, üçüncü parti sitelerden de satın alınabiliyor.

PUBG Mobile UC satın al fiyatları
PUBG Mobile UC Satın Almadan Önce SkyEpin'e Göz Atmak İsteyebilirsiniz: İşte Fiyatlar ve Detayları!

Samsun merkezli bir satış sitesi olan SkyEpin’de PUBG Mobile UC fiyatlarının yanında çeşitli oyunların da oyun içi para birimleri uygun fiyatlardan satılmaktadır. Bu oyunlar arasında Mobile Legends, Metin 2, League of Legends, Valorant ve Rise Online gibi popüler yapımlar da yer almaktadır.

PUBG Mobile UC fiyatları

An itibarıyla SkyEpin üzerinde PUBG UC fiyatları şu şekilde listelenmektedir:

  • 325 UC = 145.00₺
  • 660 UC = 290.00₺
  • 720 UC = 319.00₺
  • 985 UC = 435.00₺
  • 1320 UC = 580.00₺
  • 1800 UC = 725.00₺
  • 2125 UC = 870.00₺
  • 2460 UC = 1.015₺

Bunlar indirimsiz fiyatlardır ve satın almayı düşünen oyuncular için indirimli fiyatlara göz atılmasını da tavsiye ederiz. SkyEpin üzerinden yapılan satın alım işlemlerinin Azerbaycan, Brezilya, Irak, İran, Malezya, Filipinler, Suriye ve Türkiye üzerinden aktif edilebileceğini de göz önünde bulundurun.

PUBG Mobile UC Fiyatları
PUBG Mobile UC Satın Almadan Önce SkyEpin'e Göz Atmak İsteyebilirsiniz: İşte Fiyatlar ve Detayları!

PUBG Mobile UC satın alım işlemlerinizi Midasbuy üzerinden etkinleştirebileceğinizi de not düşelim.

SkyEpin hakkında

SkyEpin, Türkiye’de çeşitli oyunların oyun içi para birimlerini satın alabileceğiniz bir satış sitesidir. Buradan birçok farklı oyun içi para birimini uygun fiyatlardan, hızlı teslimat ile satın alınabiliyor. Şu anda 150 bini geçen başarılı teslimat sayısıyla ve 500 binden fazla müşterisiyle yoluna devam eden site, müşterilerinin güvenini kazanarak ilerlemeye devam ediyor. Resmî web sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

Bu içeriğimizin de sponsoru olan SkyEpin ile ilgili sizlere bahsedeceklerimiz şimdilik bu kadardı. Lütfen aklınıza takılanları sormaktan veya görüşlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin. Şimdiden herkese iyi oyunlar dileriz!

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: