PUBG Mobile Ekibinden Basketbol Oyunu Geliyor: Karşınızda NBA Infinite

Paylaş

PUBG Mobile ile tanınan Level Infinite, yeni basketbol oyununu duyurdu. NBA Infinite ismindeki oynaması ücretsiz olan bu basketbol oyunu şimdilik sadece mobil cihazlar için çıkacak.

NBA Infinite ön kayıtları başladı

PUBG Mobile gibi rekorlar kırmayı başaran oyunun arkasındaki firma Level Infinite ve Lightspeed Studios, yeni NBA oyunu NBA Infinite‘i duyurdu. Aslında duyuru geçtiğimiz Temmuz ayında yapılmıştı ancak şimdi oyun hakkında daha detaylı bilgilere sahibiz. iOS ve Android cihazlar için çıkacak mobil oyunun ön kayıtları da başlamış durumda.

NBA Infinite ön kayıtları başladı
NBA Infinite ön kayıtları başladı

NBA Infinite resmi oyuncu ve kulüp lisanslı bir ücretsiz mobil oyun olarak karşımıza çıkıyor. Farklı oyun modları içerisinde dilerseniz tek başınıza, dilerseniz arkadaşlarınız ile birlikte takımlar kurarak rekabetçi sahalarda yerinizi alacaksınız. Resmi lisanslar yer aldığı için NBA oyuncularını toplayarak kendi kadronuzu kuracak, farklı oyun modları içerisinde rakiplerinize meydan okuyacaksınız.

Ön kayıtlar nasıl yapılıyor?

Oyun için ön kayıt yaptırmak oldukça basit. Şayet Android cihazınızdan uygulama mağazasına girerek oyunun sayfasına yer alan “Pre-register” butonuna tıklamanız yeterli oluyor. 2024 yılında çıkması planlanan mobil oyunun ön indirmelerinin ne zaman açılacağı henüz belli olmasa bile, kayıt yaptıran kullanıcılar oyunun lansmanına özel olarak verilen çeşitli oyun içi ödüllere sahip olabilecek.

Android için Google Play Store’a buradan ulaşabilirsiniz. Oyunun iOS için App Store sayfası ne zaman açılacak bunu henüz bilemiyoruz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: