Playstore’da Ubisoft İndirimleri Başladı: 5 Oyun Tavsiye Ediyoruz!

Paylaş

Türk Telekom’un dijital oyun platformu olan Playstore’da Ubisoft İndirimleri başladı! Biz de değerlendirebileceğiniz en iyi fırsatları derlediğimiz bir oyun tavsiye listesi oluşturduk. Eğer direkt olarak 19 Haziran’a kadar indirime giren yüzlerce oyuna kendiniz göz atmak isterseniz buraya tıklayarak Playstore’un resmî internet sitesine ulaşabilirsiniz.

Upuzun ve aksiyon dolu bir macera arayanlara: Assassin’s Creed Valhalla Ragnarök Edition

İçerisinde hem Assassin’s Creed Valhalla’yı hem de devasa Dawn of Ragnarök genişletmesini barındıran bu özel sürüm, %70 indirimle 338,70 TL‘ye düşmüş durumda. Eğer Assassin’s Creed serisinin Origins ile birlikte izlemeye başladığı bu yeni mitolojik yol hoşunuza gidiyorsa ve uzun soluklu bir deneyim arıyorsanız tercih edebileceğiniz bu paket, sizi fazlasıyla tatmin edecektir.

Assassin's Creed Valhalla
Assassin’s Creed Valhalla

Bize zaman zaman Aiden’ın yokluğunu aratsa da ilk oyundan çok daha kaliteliği olduğu kesin: Watch Dogs 2

Watch Dogs serisinin favori oyunu olarak kabul edilen Watch Dogs 2, her anlamda ilk oyundan daha kaliteli ve keyifli bir maceraya ev sahipliği yapıyor. Çok daha gelişmiş dinamiklerle birlikte serinin özünü keşfetmiş diyebileceğimiz yapım, San Francisco’nun altını üstünü getirmek isteyenler için oldukça ‘teknolojik’ bir deneyim vadediyor. %85 indirimle 101,85 TL‘ye düşen oyun, listenin önemli isimlerinden.

Watch Dogs 2
Watch Dogs 2

Bu sefer uzaylılara karşı toplanıyoruz: Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction

Çıkışından bu yana tartışmalı bir yapım olan Extraction, Rainbow Six’e uzak olan oyuncu kitlesi tarafından pek beğenilmese de hâli hazırda Rainbow Six oynayan ve aksiyonu farklı yerlere taşımak isteyen oyuncular için oldukça güzel bir seçenek olabilir. Özellikle birlikte oynayabileceğiniz kafa dengi arkadaşlarınız da varsa kaçırmayın deriz. Oyun, şu anda Playstore’da %75 indirimle 113,50 TL’den satılıyor.

Rainbow Six Extraction
Rainbow Six Extraction

Hep aksiyon olacak değil ya biraz da yarışalım: The Crew 2

Heyecan dolu bir yarış oyununun yanı sıra gezilmedik yer bırakılmayacak devasa bir açık dünya arıyorsanız The Crew 2’den başka kapıya gitmeyin. Özellikle devasa dünyası ve bitmek bilmeyen yollarıyla öne çıkan oyun; yüzlerce araç, motor, deniz araçları ve uçaklarla birlikte dolu dolu bir deneyim sunuyor. Üstelik %90 indirim ile birlikte sadece 56,70 TL!

The Crew 2
The Crew 2

Bir mücadele uğruna savaşın: Far Cry 6

Kendinizi devrimci bir gerilla mücadelesinin içerisinde bulduğunuz Far Cry 6, seriye eklediği yeniliklerin yanı sıra oynanış tarafında da birçok geliştirme içeriyor. Sizleri Yara’nın derinliklerine itecek bu uçsuz bucaksız mücadele, büyük bir savaşı beraberinde getirecek. Far Cry 6, %75 indirimle 169,75 TL.

Far Cry 6
Far Cry 6
Eren Eroğlu
Eren Eroğlu
Selam! Ben Eren Eroğlu. Atarita'nın yönetiminden sorumluyum. Aynı zamanda arada sırada oyun sektörüne dair yazıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: