KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları Belli Oldu (Ocak 2024)

Paylaş

PlayStation Plus Ocak 2024 ücretsiz oyunları belli oldu ve bu ay hizmetin aboneleri hikayeli oyunlara doyacak diyebiliriz. Resmî blog üzerinden paylaşılan duyuru ile açıklanan oyunlar yeni yılın ilk ayında abonelerin kullanımına açılacaklar. İki kardeşin dramatik hikayesini alan A Plague Tale serisinin başarılı devam oyunu ile birlikte toplamda 3 oyun servis üyelerinin hizmetine açılacak. Dilerseniz gelin detayları birlikte inceleyelim.

PlayStation Plus Ocak 2024 ücretsiz oyunları duyuruldu

PS Plus aboneleri yazının devamında bahsedeceğimiz oyunları 2 Ocak 2024 tarihinden itibaren oynamaya başlayabilecekler. Abonelik katmanları olan Essential, Extra ve Deluxe üyeliklerin herhangi birine sahip olan tüm oyuncular söz konusu oyunları konsollarına indirip tadını çıkarabilecekler. Oyunlar şu şekilde:

  • A Plague Tale: Requiem
  • Evil West
  • Nobody Saves the World

Merak edenler için oyunlara dair detaylardan da bahsettik ve indirmeden önce nasıl bir şeyin içine dalacağınız konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

PlayStation Plus Ocak 2024 ücretsiz oyunları
PlayStation Plus Ocak 2024 ücretsiz oyunları

A Plague Tale: Requiem nasıl bir oyun?

Asobo Studio tarafından geliştirilen ve yayıncılığını Focus Entertainment’ın yaptığı devam oyunu, ilk kez 2022’nin Ekim ayında piyasaya sürüldü. İki kardeşin kaotik bir dünyada hayatta kalmaya ve birbirlerine sahip çıkmaya çalışması eşliğinde süregelen bir hikayeyle, harika atmosferin ve manzaraların tadını çıkarabilirsiniz. Eğer dramatik tona sahip bir hikâyeli oyun arayışındaysanız, A Plageu Tale: Requiem sizi tatmin edecektir.

Evil West nasıl bir oyun?

Vahşi batı temasını ele alan Evil West, daha önce Shadow Warrior serisini geliştiren Flying Wild Hog’un imzasıyla Kasım 2022’de çıktı. PlayStation Plus Ocak 2024 ücretsiz oyunları arasına eklenen bu oyun da “vurdu-kırdı seven oyuncular” için yapılmış diyebiliriz. Aksiyon dozunun yüksek olduğu ve CO-OP, yani arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz leziz bir deneyim sunuyor.

Nobody Saves the World nasıl bir oyun?

Eğer konsolda tatlı grafiklere sahip bir aksiyon RPG oyunu arayıp da istediğinizi bulamadıysanız, Nobody Saves the World PS Plus ile Ocak ayında ayağınıza kadar gelecek. Guacamelee!’nin geliştiricisi DrinkBox Studios tarafından geliştirilen oyun da 2022’nin Ocak ayında piyasaya sürülmüştü. Karakterinizin şekil değiştirip bir at, bazen de bir ejderha olduğu bu oyunda eğlenceli diyaloglar ve hafif matrak bir hikaye sizi bekliyor.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: