Dave The Diver Geliştiricisinden Yeni Bir Zombi Oyunu Geliyor: Nakwon: Last Paradise

Paylaş

Dave The Diver ile büyük bir sükse yaratan MINTROCKET, yeni oyunu Nakwon: Last Paradise için ilk oynanış videosunu yayımladı. Gerçekten güzel görünüyor diyebiliriz.

Nakwon: Last Paradise hayatta kalma oyunu olacak

Dave The Diver ile büyük beğeni toplayan MINTROCKET stüdyosu, yeni hayatta kalma-zombi temalı oyunu Nakwon: Last Paradise için oynanış videosu yayımladı. Kıyamet sonrası Seul şehrinde geçecek olan bu yapım, hem PvP hem de PvE özellikler barındıracak. 22 dakikalık oynanış videosu gerçekten iyi görünüyor ve şimdiden heyecanlandık diyebiliriz.

DayZ türevinde bir oyun olması planlanan Nakwon: Last Paradise, haritalar içerisinde hayatta kalmanız gerektiği bir temel barındırıyor. Hem zombi istilasına karşı hem de diğer oyunculara karşı mücadele verirken bir diğer yandan ise hayatta kalabileceğiniz eşyaları toplamanız gerekiyor. Harita içerisinde yer alan lokasyonları keşfedebilecek, buralardan yararlı eşyalar bulabilecek ve karakterinizi geliştirebileceksiniz. Yayımlanan oynanış videosu içerisinde bahsettiğimiz bu özellikleri bolca görme şansına eriştik.

22 dakikalık oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz;

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: