Denemek İsteyenlere Duyurulur! Modern Warfare 2 Multiplayer Bir Haftalığına Ücretsiz Oluyor

Paylaş

Call of Duty Modern Warfare 2 multiplayer bir haftalığına ücretsiz olacak. Bugün Türkiye saati ile 20:00’da başlayacak ücretsiz deneme sürümüne bir hafta boyunca oyuncular katılıp sınırlı bir erişimle sevilen CoD oyununu deneyebilecekler.

Call of Duty Modern Warfare 2 multiplayer bir haftalığına ücretsiz oluyor

19-26 Nisan 2023 tarihleri arasında ücretsiz olacak Modern Warfare 2 multiplayer modunda oyuncular sınırlı özellikleri deneyebilecekler. Aynı zamanda bu ücretsiz deneme sürümü içerisinde geçtiğimiz hafta çıkan Sezon 3’ün bazı içerikleri de yer alacak. Örneğin oyuncular yeni sezonun yeni haritası olan Pelayo’s Lighthouse haritasında oynayabilecekler.

Modern Warfare 2 multiplayer ücretsiz oluyor
Modern Warfare 2

Ücretsiz oynayanların erişebileceği içerikler şu şekilde:

  • 6v6 Haritaları: Farm 18, Shoot House, Shipment, Dome, Himmelmat Expo, Pelayo’s Lighthouse
  • 6v6 Oyun Modları: Team Deathmatch, Hardpoint, Domination, Kill Confirmed, Grind, Gun Game, Infected, One in the Chamber, All or Nothing
  • Gunfight Modu Haritaları: Alley, Blacksite, Exhibit, Shipment
  • Savaş Haritası: Santa Seña
  • Savaş Modları: Ground War, Invasion

12 Nisan’da başlayan Warzone 2 ve Modern Warfare 2 Sezon 3 içerikleri ve yeni oyun modları da ücretsiz olarak deneyimleyen oyuncuların erişimine açılacak. Oyuncular standart 6v6 modların yanı sıra 3 kişiyle herkesin tek oynadığı One in the Chamber gibi oyun modlarını da deneyebilecekler.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: