Gameship ile oyunlara daha ucuz erişin!

Gameship mobil uygulamasını kullanarak oyunlara daha ucuza erişebileceğinizi ve bakiyenizi nakite çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi deneyin! #İşBirliği

Minecraft Legends Geliştirme Süreci Sona Eriyor

Artık yeni içerik eklenmeyecek.

Paylaş

18 Nisan 2023’te piyasaya sürülen aksiyon-strateji oyunu Minecraft Legends’ın geliştirme süreci, oyuna eklenen Snow vs Snout isimli bir mücadele ve kostüm ile birlikte sona eriyor. Çıkışından bu yana topluluğun geri bildirimlerini dinlediklerini belirten Mojang, oyunu daha iyi hâle getirmek için çalıştıklarını ve artık geri adım atma vaktinin geldiğini belirtti.

Oyun için yeni içerikler geliştirilmeyecek olsa da desteklenmeye devam edecek.

Dünya’nın en popüler oyunlarından bir tanesi olan Minecraft’ı strateji türü ile birleştiren ve Mojang ile Blacbird Interactive iş birliği ile geliştirilen Minecraft Legends, çıkışından bu yana geride kalan yaklaşık dokuz aylık sürenin ardından geliştirme sürecini sonlandırıyor. Gene de oyunun desteklenmeye devam edeceğini de belirtmek istiyoruz. Bu konuda herhangi bir yanlış anlaşılma olmaması adına Mojang, mevcut ”Lost Legends” mücadelerinin ücretsiz olarak sunulmaya devam edeceğini ve zafer kazanılması halinde ödüllerin toplanabileceğini belirtti.

Çıkışından bu yana yaklaşık dokuz aylık bir süreci geride bırakan Minecraft Legends'ın geliştirme süreci, son bir içerik ile sona eriyor.
Minecraft Legends Geliştirme Süreci Sona Eriyor

Ayrıca oyunculara teknik destek sunmaya devam edeceklerini ve oyundan herhangi bir işlev veya özelliği kaldırmayacaklarını açıklayan tecrübeli ekip, PVP ve co-op oynanış seçeneklerinin de tamamen oynanabilir bir şekilde yer alacağını ekledi. Oyunun toplamda ne kadar oyuncuya ulaştığı henüz bilinmiyor olsa da Minecraft Dungeons‘ın 25 milyondan daha fazla oyuncuya ulaştığını düşündüğümüzde bu rakamın Minecraft Legends için çok daha az olduğunu tahmin ediyoruz.

İlginizi çekebilir -> Minecraft Hileleri ve Bütün Konsol Komutları

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu
Selam! Ben Eren Eroğlu. Atarita'nın yönetiminden sorumluyum. Aynı zamanda arada sırada oyun sektörüne dair yazıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: