Marvel’s Secret Invasion Dizisinin İlk 5 Dakikasını İzlemek İster Misiniz?

Paylaş

21 Haziran günü izleyiciler ile buluşacak olan Marvel’s Secret Invasion dizininin ilk 5 dakikası beğeniye sunulmuş durumda.

Marvel’s Secret Invasion dizisinin ilk 5 dakikası herkes tarafından izlenebilir durumda

Disney+ üzerinde 21 Haziran günü yayınlanmaya başlayacak olan Marvel’s Secret Invasion dizisi için ilginç bir haber geldi. Özellikle Marvel hayranlarının bu fırsatı kaçırmasını istemeyiz. Dizinin ilk 5 dakikası, özel bir kod sayesinde izlenebilir durumda ve Disney+ üyeliği de gerektirmiyor.

Marvel’s Secret Invasion dizisi
Marvel’s Secret Invasion

Marvel Sinematik Evreni içerisinde uzun zamandır görülmeyen Nick Fury‘nin nerede olduğunu ve ne yaptığını göreceğimiz dizi, bizlere Skrull ırkının dünya içerisindeki örgütlere ve siyasi ortamlara nasıl karıştığını gösterecek. Hatta tanıdığımız bazı kahramanların da aslında bir Skrull ırkından olabileceğine şahit olacağız. Çizgi romanlar baz alınarak oluşturulan senaryo ise günümüzde kitaplara sadık kalan bir Marvel dizisi olarak karşımıza çıkmayı planlıyor.

Dizinin ilk 5 dakikasını izlemek için buradaki linke tıklamanız gerekiyor. Ardından “RSD3PX5N7S” kodunu parola isteyen kısma girmeniz yeterli oluyor. Daha sonrasında dizinin ilk 5 dakikasını rahat bir şekilde izleyebiliyorsunuz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: