Nick Fury Karakteri İle Akıllara Kazınan Samuel L. Jackson, Marvel’daki Gelecek Projelerini Değerlendirdi

Paylaş

Empire Magazine dergisine konuk olan Samuel L. Jackson (Nick Fury), Secret Invasion dizisinden sonra Marvel’deki geleceği hakkında bazı detayları paylaştı.

Nick Fury’nin başrolde olduğu Secret Invasion dizisi Disney+ üzerinde yayımlanacak

Marvel Sinematik Evreni içerisinde geçecek olan Secret Invasion dizisi hayranlar tarafından merak ediliyor. Dizi içerisinde uzun bir zaman sonra Nick Fury karakterini görme şansına erişeceğiz ve Marvel evrenine doğrudan odaklanacak bir dizi olay ile karşılaşacağız. Emprie Magazine dergisi ise dizinin lansmanına özel bir röportaj serisi başlattı ve karakteri canlandıran Samuel L. Jackson’a bazı sorular yöneltti.

Nick Fury
Secret Invasion

Dizinin ana konusu olan Skrull ırkının Nick Fury karakterine nasıl bir etki edeceği ve evrene nasıl farklı bir değişiklik getireceği hakkındaki soruları pek yanıtlamayan Samuel L. Jackson, karakteri oynamayı sevdiğini dile getiriyor. Özellikle önümüzdeki senelerde karşımıza çıkacak yeni Avengers filmlerinde ekibi tekrar toplaması gereken bir kişinin olduğunu ve bu kişinin de Nick Fury olabileceğinin altını çiziyor.

“Karakterin kendi benliğini ve geçmişini nasıl şekillendirdiğini öğrenmem gerekiyordu. Bu dizi, bu konuda bana biraz yardımcı oldu. Karakteri oynamayı seviyorum ve ilerdeki Marvel Sinematik projelerinde de yer alacağımı tahmin ediyorum.” diye ekleyen Samuel L. Jackson, Secret Invasion dizisinin ana karakter için oldukça önemli olduğunu vurguluyor.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: