Manor Lords Sistem Gereksinimleri Neler? Oyun Kaç GB?

Paylaş

Manor Lords sistem gereksinimleri yazımızda sizlerle 2023’te çıkacak oyunun teknik detaylarını paylaşıyoruz. Oynamak için ihtiyacınız olan donanımların yanı sıra oyunun kaç GB olduğu ve depolamada ne kadar yer istediğini gibi bütün detaylara değineceğiz. Aynı zamanda Türkiye fiyatı hakkında da bildiklerimizi sizlere aktaracağımız bu içerikten tamamen doymuş olarak ayrıldığınızdan emin olmak istiyoruz. Öyleyse lafı hiç uzatmadan gelin başlayalım!

Manor Lords sistem gereksinimleri neler?

Unreal Engine 4 teknolojisi ile geliştirilen oyun grafikleriyle adeta şova kalksa da istekleri o kadar fazla değil. Öyle ki minimum sistem gereksinimleri tarafında AMD FX-6350 gibi hayli eski işlemcilerle ve GeForce GTX 670 gibi aynı şekilde yaşlanmış ekran kartlarıyla bile oynanabilecek.

Manor Lords sistem gereksinimleri içeriğimizde sizlerle oyunun kaç GB olduğu da dahil olmak üzere tüm teknik detayları paylaşıyoruz.
Manor Lords Sistem Gereksinimleri Neler? Oyun Kaç GB?

Manor Lords minimum sistem gereksinimleri tarafında dikkatimizi çeken uygunluk önerilen tarafta da geçerliliğini koruyor. Ryzen 5 1400 gibi serinin en yaşlı işlemcilerinden biriyle çalışacak oyun ekran kartı tarafında da GTX 1070 veya RX 5700 sınıfı bir grafik kartıyla 60 FPS kare hızında oynanabilecek. İşte bütün Manor Lords sistem gereksinimleri:

Minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: AMD FX-6350 ya da Intel Core i5-3470
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 670 ya da AMD Radeon R9 285
  • DirectX: Sürüm 12
  • Depolama: 16 GB

Önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: AMD Ryzen 5-1400 ya da Intel Core i5-4960K
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1070 ya da AMD Radeon RX 5700
  • DirectX: Sürüm 12
  • Depolama: 16 GB

Manor Lords sistem gereksinimleri tarafında uzay teknolojisi bilgisayarlar istemeyerek herkese hitap eden bir oyun olacağı mesajını veriyor. Ancak oyunun bu yıl erken erişim sürümü çıkacağından, tam sürüme kadar ya da betalardan sonra söz konusu sistemlerin değişiklik gösterebileceğinin altını çizelim.

Manor Lords kaç GB?

Sistem gereksinimlerine baktığımızda oyunun 16 GB depolama alanına ihtiyaç duyacağını görüyoruz. Ancak bu tarafın da erken erişim süreci boyunca eklenecek içeriklerle büyüyebileceğini söylemekte fayda var.

Manor Lords Türk oyuncusu için özen gösteren ellerden geliyor

Manor Lords Türkçe dil desteği ile birlikte çıkmakla beraber ülkemiz için hassas davranan bir geliştirici ve yayıncı ekibinin imzasını taşıyor. Hooded Horse tarafından yayınlanan ve tek kişilik kadrosuyla Slavic Games tarafından geliştirilen oyun, Türk oyunculara özenle yaklaşıyor.

Geliştirici ve yayıncının Discord sunucusu üzerinde paylaştığı üzere Manor Lords fiyatı Türkiye için özel olarak belirlenecekmiş. Steam’in önerilen fiyatlandırmasının altına inilecek ve oyunlara ulaşmakta zorluk çeken Türk oyuncusuna kolaylık sağlanacak. Bu anlamda hem dil desteği hem de özel fiyatlandırmayla stüdyonun ve yayıncının kalbimizi kazandığını söyleyebiliriz.

Eğer oyun dikkatinizi çektiyse, sizinle tüm detayları ve Manor Lords çıkış tarihi konusunu paylaştığımız diğer yazımızı okumayı da unutmayın.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

2 YORUMLAR

guest

2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Ataritalı
Ataritalı
8 Ağustos 2023 06:20

Demoyu deneyimlemistim gayet güzel bir oyun onu söyleyebilirim

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: