Manor Lords, Çıkışına Tam 10 Gün Kala İki Buçuk Milyon İstek Listesine Ulaştı

Manor Lords bir süre daha gündemimizden düşmeyecek gibi görünüyor!

Paylaş

26 Nisan’da bir erken erişim oyunu olarak piyasaya sürülecek olan strateji ve şehir kurma türündeki Manor Lords, bir süredir Dünya çapında Steam’in en çok beklenen oyunu olma ünvanını koruyor. Oyunun yayıncısı Hooded Horse ise geçtiğimiz saatlerde yaptığı bir açıklama ile toplamda iki buçuk milyondan fazla oyuncunun istek listesinde yer edindiklerini açıkladı. Bunun, tek kişi tarafından geliştirilmekte olan bir oyun için inanılmaz bir rakam olduğunu söyleyebiliriz.

Manor Lords henüz daha çıkmadan başarı üzerine başarıya koşuyor

Manor Lords, uzun bir süredir Steam’in en çok beklenen oyunlarından bir tanesi ve oyunun kendi topluluğuyla olan iletişimi oldukça kuvvetli. Görünen o ki oyuncular da strateji ve şehir kurma türündeki oyunlara yeni bir soluk getirecek olan Manor Lords’u büyük bir heyecan ile bekliyor. Atarita olarak biz de oyunu yaklaşık 10 saat boyunca oynama fırsatı bulduk ve bir Manor Lords ön inceleme yazısı hazırladık. Deneyimlerimize dayanarak söyleyebiliriz ki Manor Lords gerçekten de harika bir oyun olacak gibi görünüyor. Tabii ki zamanı geldiğinde nihai incelememizi de sizlerle paylaşıyor olacağız.

Manor Lords - Oynanış
Manor Lords – Oynanış

Manor Lords, henüz ön siparişe açılmamış bir oyun. Bu yüzden fiyatı belirsizliğini koruyor olsa da oyunun MENA bölgesine uygun bir fiyatlandırma ile çıkacağını düşünüyoruz. Gene de ilk günden Xbox Game Pass kütüphanesine ekleneceğini ve Türkçe dil desteğine sahip olduğunu da belirtmek istiyoruz. Yani oyunun, çıkışı ile birlikte Dünya genelinin yanı sıra Türk oyuncuların yoğun ilgisiyle de karşılaşacağını tahmin ediyoruz. Manor Lords’a ve çıkış sürecine dair tüm gelişmeleri Atarita’da derliyor olacağız.

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu
Selam! Ben Eren Eroğlu. Atarita'nın yönetiminden sorumluyum. Aynı zamanda arada sırada oyun sektörüne dair yazıyorum.

1 Yorum

guest

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
17 Nisan 2024 14:20

Mükemmel bir oyun olacak

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: