Mad Games Tycoon 2 Tam Sürüme Geçti

Paylaş

Kendi oyun şirketinizi kurup, hayalinizdeki oyunları geliştirmenize olanak sağlayan Mad Games Tycoon 2, iki yılı aşkın erken erişim serüveninin sonuna geldi. Türkçe dil destekli oyunun 40 TL’lik fiyat etiketi, tam sürüme geçmesine rağmen değişmedi!

Oyun içinde oyun geliştirme: Mad Games Tycoon 2, sadece 40 TL

Erken erişim olarak 22 Ocak 2021 tarihinde yayımlanan MGT 2, ilk halinde bile içerisinde oyun dünyasına dair pek çok şey barındırıyordu. Game Dev Tycoon’un daha detaylı ve gerçekçi hali diyebileceğimiz yapım, 2016’da çıkan ilk oyunun üzerine koyarak, “oyun içinde oyun geliştirme” deneyimini bambaşka bir boyuta taşıdı.

Mad Games Tycoon 2
Mad Games Tycoon 2 Tam Sürüme Geçti

MGT 2, oyuncuya oyun geliştirmenin haricinde kendi oyun motorunu ve konsolunu yapma imkanı da sunuyor. Kurduğunuz şirketle 1976’dan günümüze doğru ilerlerken, teknolojinin ve oyun sektörünün gelişimine birinci gözden tanık oluyorsunuz.

Geliştirdiğiniz oyunları güncelleyebiliyor, büyük yayıncılar için çalışabiliyor ve zaman içerisinde kendiniz de yayıncılığa soyunabiliyorsunuz. Ayrıca, oyunlarınızın fiyatını kendiniz belirleyebiliyor; eski yapımlarınız için remake ve koleksiyon paketi gibi seçenekleri değerlendirebiliyorsunuz. Mad Games Tycoon 2’nin daha sayamadığımız pek çok özelliği var. Türkçe dil desteğine sahip olması ve 40 TL’lik fiyatı da cabası!

Ahmet Kaan Mandalı
Ahmet Kaan Mandalı
Koyu Fenerli müşkülpesent yazar kişisi.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: