Lords of the Fallen Oynanışı Detaylarıyla Uzun Bir Videoda Gösterildi: Oyun Şov Yapıyor!

Lords of the Fallen oynanış detaylarına dair 17 dakika uzunluğunda açıklayıcı bir video yayınlandı ve oyun için heyecan daha da artmış durumda. Souls-like türündeki yapımın en dikkat çeken özelliklerinden birisi ise iki dünya arasında dinamik olarak geçiş yapılabilecek olması. Yaşayanların ve ölülerin dünyası arasında gerek dövüşlerde gerekse açık dünyada anlık olarak geçiş yapılabilmesi oyunun teknik tarafında da fark yaratacağını gösteriyor. Gelin detayları birlikte inceleyelim.

Lords of the Fallen oynanışı uzun bir videoda gösterildi

Dün akşam saatlerinde yayınlanan videoda bu yıl sonlarında çıkacak Lords of the Fallen oynanışıyla potansiyelinin de ne kadar yüksek olduğunu göstermiş oldu. HEXWORKS tarafından geliştirilen ve yayıncılığını da CI Games’in üstlendiği oyun şimdiden fazlasıyla iddialı görünüyor. Unreal Engine 5 teknolojisiyle geliştirildiğinden grafik kalitesinin üst düzey olmasıyla öne çıkan oyun, oynanış tarafında da bizlere fazlasıyla çeşitlilik sunacak.

Sınıflar anlamında oyunculara 9 farklı seçenek sunacak oyunda bütün sınıflar aslında birer kozmetik gibi çalışacak. Yani oyuncular görünümünü beğendiği sınıfı seçerek üzerinde istedikleri gibi değişiklikler yaparak farklı sınıflar gibi davranmasını sağlayabilecekler. Bu açıdan sunulan çeşitlilik oyuncular tarafından asıl karşılanır? Oyun çıktığında göreceğiz. An itibarıyla ön siparişe açık olan oyunun standart sürümü 799,00 Türk Lirası fiyatıyla satılmakta.

Lords of the Fallen 24 Ekim 2023’te PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC platformlarına çıkacak. Unreal Engine 5 ile geliştirilen oyuna dair merak ettiğiniz her şeyi bu yazımızda, sistem gereksinimlerini de bu tarafta bulabilirsiniz. Oyunlardan anında haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.

Atarita - Oyuncuların Merkezi

Oyun hediyeleri, etkinlikleri ve şahane bir ortamı kaçırma!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

En Yeniler

Öne Çıkanlar