Pinokyolu Souls-Like Oyunu Lies Of P İçin 8K’lık Oynanış Videosu Yayımlandı

Paylaş

Uzun süredir beklenen ve ilgi çekici atmosferi sayesinde heyecan yaratan Lies of P için yeni bir oynanış videosu yayımlandı. Pinokyo’dan ilham alınarak yapılan bu Souls-like oyununda bizi oldukça zorlu dakikalar bekliyor olacak. Ayrıca Lies of P çıkış tarihi ise oyuncular tarafından merak ediliyor.

Yayımlanan Video tam tamına 8K!

Pinokyo masalıyla Sekiro ve Bloodborne gibi oyunların temelini birleştiren Lies of P, en çok beklenen Souls-like oyunları arasında yer alıyor. Özellikle Elden Ring başarısından sonra firmaların bu türevde oyun üretme isteğinde artış görülüyor. Lies of P’de bunlardan birine örnek olabilir. Merakla beklenen oyunun yayımlanan videosunda bizlere zorlu bir boss dövüşü gösteriliyor. Aynı zamanda oyunun dünyası da oldukça ilgi çekici duruyor. Karanlık atmosferi bir yana, düşmanların zorluğu da göze çarpmayı başarıyor.

Aslında video içerisinde sadece bir boss dövüşü görmüyoruz. Tam 8K olarak yayımlanan fragman içerisinde oyunun dünyası, düşman çeşitliliği ve farklı combo stillerini görme şansına erişiyoruz. Görsel anlamda oldukça güçlü gözüken yapım, bu videosundan sonra bizleri heyecanlandırmayı başarmış bulunuyor.

İlginizi Çekebilir: The Callisto Protocol Satışları Üzdü: Oyun Kendi Maliyetini Çıkartamıyor

AMD tarafından yayımlanan bu video, serinin hayranları tarafından oldukça beğenilmiş durumda. Çünkü oyunun içinden gelen videolar bizleri pek tatmin edemiyordu. Radeon RX 7900 XTX üzerinden kayıt edildiği için oyun yağ gibi akıyor. Optimizasyon veya benzeri bir sorun yaşanmadığının da altını çizelim. Ayrıca çıktığı ilk günden itibaren Xbox Game Pass oyun kütüphanesine de eklenecek. Bu sayede Game Pass sahipleri oyunu ilk günden deneyimleme fırsatına erişecek.

Lies of P

Peki Lies of P ne zaman çıkacak?

Çok beklenen Souls-like oyunu Lies of P çıkış tarihi olarak 2023’ü işaret ediyor. Net bir tarih bulunmasa bile oyunun Steam sayfasına yer alan bilgi 2023 içerisinde çıkacağı yönünde. Geliştirici NEOWIZ, daha önce çevrimiçi odaklı yapımlar ve ritim oyunları üzerine çalışmalar yapmıştı. Bu sebeple oyuncular Lies of P’nin nasıl bir ilerleme kaydedeceğini merak ediyor. Yayımlanan bu video sonrasında ise oyuncularda heyecanlı bir bekleyiş hakim olmaya başlamış durumda.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: