Layers of Fear Çıkış Tarihi Belli Oldu, Önümüzdeki Ay Geliyor

Paylaş

Bloober Team’in beklenen yeni korku oyunu Layers of Fear çıkış tarihi de nihayet netleşti. Daha önce tarihi Haziran 2023 olarak gösteren şirket sonunda net zamanlamayı paylaşarak oyuncuların kafalarındaki soru işaretlerini kaldırdı. Seriyi başa alan ve yeni bir hikayeyle karşımıza çıkacak oyun Haziran’ın ortasında çıkacak.

Layers of Fear çıkış tarihi belli oldu

Layers of Fear çıkış tarihi 15 Haziran 2023 olarak kesinleşmiş durumda.

Bloober Team’in Anshar Studios ile birlikte geliştirdiği ve Bloober Team SA tarafından yayınlanan yeni korku oyunu önümüzdeki ay piyasaya sürülecek. Aynı zamanda bu oyun, serinin de kapanışı niteliğinde olacak. Seride ilk kez bir ressamın hikayesini ele almışlardı ve finali de bir yazar ile yapmayı düşünüyorlar.

Layers of Fear çıkış tarihi kesinleşti.
Layers of Fear çıkış tarihi kesinleşti.

Kadın olan ana karakterimiz aynı zamanda bir yazar ve çalıştığı ajans, kendisini yeni çalışmalar yapabilmesi için bir deniz fenerine gönderiyor. Her zaman senaryosuyla normal olduğunu düşündüğümüz gerçekliğin sınırlarında dolaşan seri bunu son oyununda bir kez daha yapacak gibi görünüyor.

Serinin arkanızı döner dönmez değişen çevreleri, bugüne kadar imzası niteliğindeydi. Son oyunda da bu unsurlarla fazlasıyla karşılaşacağız gibi görünüyor. Aynı zamanda yayınladıkları son oynanış videosunda gördüğümüz çevre tasarımları da oldukça dikkat çekiciydi. Eğer kaçırdıysanız, buradan ilgili haberimize giderek izleyebilirsiniz.

Layers of Fear 15 Haziran 2023’te PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için çıkacak. PC sistem gereksinimleri de daha öncesinde duyurulmuştu.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: