Gameship ile oyunlara daha ucuz erişin!

Gameship mobil uygulamasını kullanarak oyunlara daha ucuza erişebileceğinizi ve bakiyenizi nakite çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi deneyin! #İşBirliği

Larian Studios’un Bir Sonraki Projesi “Daha Farklı” Bir Tona Sahip Olacak

Paylaş

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen GDC etkinliği sırasında artık Baldur’s Gate defterini kapattıklarını açıklayan Larian Studios kurucusu Swen Vincke, ekibin “yeni” bir şey üzerine yoğunlaşacağını doğruladı.

Larian Studios’un aklında ne var?

Larian Studios kurucusu Swen Vincke, etkinlik sırasında yaptığı açıklamada stüdyonun gelecekteki planları hakkında bazı detaylara değindi. Şu an için oyuncuların geri dönüşlerinden çok memnun olduğunu dile getiren Vincke, Baldur’s Gate 3 defterinin ise kapandığını açıkladı. Yani Larian Studios’un Baldur’s Gate 3 için herhangi bir DLC planının olmadığını belirtti. Aynı zamanda stüdyonun aklında Baldur’s Gate 4 diye bir düşünce de bulunmuyormuş.

Larian Studios'un Bir Sonraki Projesi "Daha Farklı" Bir Tona Sahip Olacak
Larian Studios’un Bir Sonraki Projesi “Daha Farklı” Bir Tona Sahip Olacak

Larian Studios ekibinin artık yeni projelere yelken açtığının altını çizen Vincke, Eurogamer’a verdiği röportaj içerisinde ise daha önce yaptıkları projelerden biraz daha farklı bir “yenilik” olacağını söylüyor. Ancak şu an üzerinde çalışılan projenin çok büyük ve diğer yapımları gölgede bırakacak bir RPG oyunu olmayacağını da söylemeyi ihmal etmeyen Vincke, çok heyecanlı olduğunu fakat bu projeler hakkında daha fazla detay açıklayamayacağını da belirtiyor.

Baldur’s Gate 3 için herhangi bir ek paket veya genişleme içeriği görmeyeceğiz, ve hatta seriye bir devam oyunu niteliğindeki proje veya projeler de uzun bir süre rafa kalkacak gibi görünüyor. Peki Larian ekibinin bir sonraki projesi sizce ne olacak?

Kaynak:Eurogamer
Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

2 YORUMLAR

guest

2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
24 Mart 2024 22:03

canlı servis oyunu demeyinde

Anonim
Anonim
26 Mart 2024 09:50

Üzücü. Ben bir Avernus dlc’si bekliyordum…

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: