Erken Erişimde Olan Highrise City Tam Sürüme Geçiyor

Paylaş

24 Mart 2022 yılında erken erişimde piyasaya sürülen şehir kurma oyunu Highrise City, nihayet tam sürüme geçiyor.

Highrise City bir şehir kurma ve yönetim oyunu

FourExo Entertainment tarafından geliştirilen ve Deck13 tarafından geçen sene Mart ayında yayımlanan Highrise City, Gamescom’un hemen ardından Steam ve GOG aracılığıyla Erken Erişimden çıkacak!

Highrise City bir şehir kurma ve yönetim oyunu
Highrise City bir şehir kurma ve yönetim oyunu

Yaklaşık iki yıllık Erken Erişimin ardından şehir kurma ve ekonomi simülasyonunun karışımı olan Highrise City, oyuna sadık kalan toplulukla birlikte şekillendi ve hiç olmadığı kadar büyüdü. Oyunu Erken Erişim döneminde oynama fırsatı bulanlar veya istek listesine ekledikten sonra tam sürüme çıkmasını bekleyenlere güzel bir sürpriz var. Şehir kurma ve yönetim oyunu Highrise City, 4 Eylül‘de Erken Erişimden çıkıyor!

Tam sürüm, yeni ve dolu gelecek bir güncelleme ile birlikte oyuna bir sürü farklı içerik eklemeye hazırlanıyor. Eğer topluluğun bir parçası olmak ve bu eğlenceli şehir kurma oyununda kendinize bir yer bulmak isterseniz, şu an Erken Erişimde bulunan oyunu Steam veya GOG dijital platformları üzerinden satın alabilir, 4 Eylül tarihinde ise tam sürüm ile daha keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: