Şehir Kurma & Yönetim Oyunu Highrise City Erken Erişimden Çıkıyor

Geçtiğimiz yılın Mart ayında erken erişim oyunu olarak çıkan Highrise City tam sürüm ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Şehir kurma ve yönetim türündeki oyun bu yıl içerisinde tam sürüme kavuşacak. An itibarıyla Steam Yaz İndirimleri 2023 kapsamında da oldukça uygun fiyata düşmüş bu oyuna da göz gezdirmek isteyebilirsiniz.

Highrise City aynı zamanda son zamanlarda oldukça popülerleşti

Yayıncı Focus Entertainment, gönderdikleri bir basın bülteni ile oyunun istek listesi sayısının son dönemde iyice arttığının da altını çiziyor. Şu anda Steam’de 32 TL gibi oldukça uygun bir fiyattan satılan oyunun mağaza sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz.

Bugün itibarıyla Highrise City’nin erken erişimden çıkmadan önceki son büyük güncellemesi de yayınlanmış oldu. Oyuna yeni bir araştırma sistemi eklendi, kullanıcı arayüzü elden geçirildi ve birçok görsel iyileştirmeyle birlikte yaşam kalitesi iyileştirmeleri de yapıldı. Geliştirici FourExo Entertainment, oyunu tam sürüme geçirmeden önce tüm cilalamalarını yapmış gibi görünüyor.

Erken erişim süreci boyunca da oyun için yeni haritalar yayınlandı ve oyuna bir bina editörü bile eklendi. Başta kullanılan görsel tasarımdan tamamen vazgeçilerek kullanıcı geri bildirimleri doğrultusunda oyun da görsel olarak elden geçirilip içeriklerle zenginleştirildi. Oyuncularla iş birliği içerisinde geçen bir yıldan biraz daha uzun bir sürenin ardından şimdi ise tam sürümüyle kelimenin tam anlamıyla çıkmaya hazırlanıyor.

Highrise City erken erişimden çıkıyor.
Highrise City erken erişimden çıkıyor. Steam’de de 32 TL gibi bir fiyat ile satılmakta.

Tam sürüme geçiş ile birlikte yeni ve büyük bir güncelleme daha yayınlanacak. Geliştirici ve yayıncının bildirdiğine göre şu anda geliştirme aşamasında olan bu güncelleme diğerlerinden çok daha büyük olacak. Toplu taşıma sistemi, trafo merkezleri gibi özellikler eklenip elektrik hatları oyuna dahil edilecek ve aynı zamanda çok aşamalı mega projeler gibi şehir kurma oyunlarına ekstra tat katan birçok içerik de yine oyunda yerini bulacak. Tabii ki yeni bir harita da sıradaki büyük güncellemenin içeriklerinden birisi olacak.

Oyun şu anda Steam’de erken erişimde %20 indirim ile 32,00 TL fiyatıyla satılıyor. Fiyatı oldukça uygun olduğundan merakınızı cezbetmeyi başardıysa denemenizi de tavsiye edebiliriz.

Atarita - Oyuncuların Merkezi

Oyun hediyeleri, etkinlikleri ve şahane bir ortamı kaçırma!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

En Yeniler

Öne Çıkanlar