GTA 6 Fragmanı Resmi Olarak Yayınlandı!

Paylaş

Uzun süredir beklediğimiz o gün geldi çattı. Herkesin heyecanla yanıp tutuştuğu resmi duyuru sonrası GTA 6 fragmanı da yayınlandı.

GTA 6 fragmanı öne çekilip paylaşıldı

Geçtiğimiz saatlerde bir X hesabı üzerinden fragman izinsiz olarak sızdırılmıştı. Bunun üzerine hesap hemen askıya alınmış ve ilgili video ise kaldırılmıştı. Rockstar Games‘in resmi olarak verdiği tarih ise 5 Aralık Türkiye saati ile 17:00 sularıydı. Ancak sızıntıdan sonra bu süre öne çekildi ve ilk GTA 6 fragmanı resmi olarak yayınlandı.

Fragman içerisinde daha önce bahsi geçen Lucia ve Jason ikilisini görebiliyoruz. Vice City semalarında geçecek hikayemizde bizleri neler beklediği pek fazla paylaşılmasa bile şehri ve insanları çok yakından görme şansına eriştik. Bu fragman henüz ilk video olduğu için önümüzdeki süreçte daha detaylı şeyler görme ihtimalimiz büyük. Ayrıca oynanış tarafından herhangi bir şey görmediğimiz için heyecan halen diriliğini koruyor diyebiliriz.

Çıkış tarihi olarak 2025 gösteriliyor fakat hangi platformlarda yer alacağı henüz kesinleşmiş değil. Peki sızıntıdan sonra resmi olarak paylaşılmak durumunda kalınan GTA 6 fragmanını sizler nasıl buldunuz?

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

1 Yorum

guest

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
8 Aralık 2023 23:42

acaba kaç tl olacak 😀

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: