Gord Sistem Gereksinimleri, Çıkış Tarihi ve Hakkında Bildiklerimiz

Paylaş

Strateji ve koloni simülasyonunu birleştiren Gord, Ağustos ayının yıldızlarından birisi olabilecek potansiyelde. Haliyle Gord sistem gereksinimleri de merak edilen bir diğer soru konumunda.

Gord nasıl bir oyun?

Covenant.dev tarafından geliştirilen ve Team17 tarafından yayımlanacak olan strateji oyunu Gord, oldukça karanlık bir atmosfere sahip. Fantezi unsurlarının yer aldığı bu yapım içerisinde bir kabileye liderlik ediyor ve elinizin altındaki bu yerleşkeyi hayatta tutmaya çalışıyorsunuz. İçerisinde ilgi çekici bir hikayenin yanı sıra aynı zamanda farklı oynanış elementleri de yer alıyor. Slav kültüründen esinlenen atmosferi içerisinde birçok karanlık gerçeği ortaya çıkarmaya hazır olun.

Geliştirici ekip Covenant ise eski CD Projekt RED çalışanlarından oluşuyor. Bu yüzden temanın ve atmosferin Witcher oyunlarına benzer bir yapı sunması bekleniyor.

Gord ne zaman çıkacak?

Yayıncılığını Team17’nin üstlendiği strateji oyunu Gord, 17 Ağustos 2023 tarihinde piyasaya sürülecek. Şimdilik Steam üzerinden ön sipariş ile satın alınabilen oyunun fiyatı ise 599,00 TL olarak belirlenmiş durumda. Oyunu ön sipariş ile satın aldığınız durumda Deluxe Sürüm yükseltmesine sahip oluyorsunuz. Aynı zamanda “Hold Your Ground” ismindeki ek bir senaryo da sizlere sunuluyor.

Gord sistem gereksinimleri nedir?

Steam üzerinden ön sipariş ile satın alınabilen Gord’un sistem gereksinimleri ise oldukça merak ediliyor. Steam mağaza sayfası üzerinde açıklanan minimum ve önerilen sistem gereksinimleri şu şekilde;

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i5-6600 veya AMD Ryzen 5 1600
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960, 4 GB veya AMD Radeon R9 380, 4 GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: 1080p @ 30 FPS

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i7-9700K veya AMD Ryzen 5 7600X
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1080, 8 GB veya AMD Radeon RX 5700 XT, 8 GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: 1080p @ 30+ FPS

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: