Güçlü Ol Witcher: Geralt’ı Seslendiren Doug Cockle Kansere Yakalandığını Açıkladı

Paylaş

Hepimizi yıkan ve derinden üzen bir haberimiz var sevgili dostlar. Gönlümüzün Witcher’ı, Geralt abimizin sesi Doug Cockle, Prostat kanserine yakalandığını açıkladı.

Geralt’ı seslendiren Doug Cockle’dan üzücü bir haber geldi

The Witcher oyun serisiyle hayatımıza giren ünlü seslendirmen Doug Cockle, prostat kanserine yakalandığını açıkladı. Şimdilik tedavi sürecinin devam ettiğini ve herkesin bu konuda dikkatli olması gerektiğini belirtti. Teşhis sürecinin ise tamamen tesadüf olduğunu belirten ünlü seslendirmen, özellikle 50 yaş üstündeki tüm erkeklerin kontrol sürecinden geçmesi gerektiğini vurguluyor.

“Hiç bir fikrim yoktu. Rastgele bir kontrol ve boom… Tam gelişmiş prostat kanserim var. Tedavi devam ediyor ama şu ana kadar iyi görünüyor. 50 yaşın üzerindeki erkekler her ihtimale karşı bir test yaptırın.”

Çok sevdiğimiz Doug Cockle’a buradan geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Umarız bir an önce sağlığına kavuşur ve gelecekteki seslendirmelerde onu keyifle dinlemeye devam ederiz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: