Gameship ile oyunlara daha ucuz erişin!

Gameship mobil uygulamasını kullanarak oyunlara daha ucuza erişebileceğinizi ve bakiyenizi nakite çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi deneyin! #İşBirliği

Genshin Impact 4.5 Sürümü Geliyor: “Sırmalara Sarılı Kılıçlar” Bu Ay İçinde Yayınlanacak

Paylaş

HoYoverse markasının bir parçası olan Genshin Impact 4.5 sürümüne çok yakında kavuşacak. “Sırmalara Sarılı Kılıçlar” adındaki yeni sürümde Liyue’deki Yeni Yıl kutlamasına takiben, oyuncular Jean’e, Lisa’ya ve Favonius Şövalyeleri’ne yerel simya iksiri işinde yardımcı olmak için Mondstadt’a davet edilecek. Aynı zamanda oyuncular tarafından alınabilecek Chiori de bu sürüm ile Genshin Impact’a eklenecek. Bununla birlikte bir dizi yenilik ve iyileştirme de güncellemenin bir parçası olarak yayınlanacak.

Genshin Impact 4.5 güncellemesi yenilikleriyle 13 Mart’ta yayınlanacak

Oyuncuların, gruplarındaki karakterleri nasıl geliştireceği konusunda onlara öneriler sunan “Eğitim Rehberi” gibi birçok yenilik, Genshin Impact 4.5 güncellemesinin bir parçası olacak. Aynı zamanda oyuncular, dahi tasarımcı Chiori’yi gruplarına dahil edebilecekler. Yeni sezon etkinliği “Simyevi Yükseliş” kapsamında oyuncular, Lisa’ya simya iksiri dükkanını yönetmesi konusunda yardım edebilecek ve yine aynı uğurda Favonius Şövalyeleri’ne yardımcı olabilecekler.

Lisa’nın görevleri boyunca malzemelerin yerleştirilmesi, iksirlerin hazırlanması ve müşterilere satılması da dahil olmak üzere üretim sürecinin her aşamasında dikkat edilmesi gerekecek. İşleri büyütmek isteyenler, gelir arttıkça iş yaptıkları bölgeleri, satabilecekleri iksir sayılarını artırmak için daha fazla işletme tesisi ve özel iksir şişesi satın alabilecekler. Ayrıca tanıdık simalara denk gelip onlarla iş anlaşmaları da yapılabilecek. Bunun sonucunda 4 yıldızlı bir mızrak olan “Çöl Alimleriyle Sohbet” de dahil olmak üzere çeşitli ödüller elde edilebilecek.

Genshin Impact 4.5 update
Genshin Impact 4.5 Sürümü Geliyor: "Sırmalara Sarılı Kılıçlar" Bu Ay İçinde Yayınlanacak

5 yıldızlı Toprak (Kılıç) karakteri Chiori de geliyor

Genshin Impact 4.5 güncellemesi ile birlikte oyuna 5 yıldızlı bir Toprak (Kılıç) karakteri olan Chiori de eklenecek. Dahi bir moda tasarımcısı olan ve Fontaine‘de yer alan Butik Chioriya’nın da sahibi olan bu karakter, oyuncular tarafından gruba dahil edilebilecek. Şavaş sırasında kendi asistanı olan canavar makinesi “Tamoto” ile gelecek Chiori, savunma ve saldırı değerlerine göre hasar verecek. Eğer yakınlarda bir toprak yapısı varsa, Chiori ekstra bir Tamoto da çağırabilecek. Savaşların dışında kalan keşifler sırasında grup üyelerinden birisi varsayılan giysi ya da kanat dışında bir giysi giyerse veya kanat takarsa, grup üyelerinin hareket hızı %10 artacak.

Yeni başlayan oyuncular için eklenecek Eğitim Rehberi sayesinde sıfırdan Genshin Impact’a başlamak da kolaylaşacak. Paimon menüsü vasıtasıyla ulaşılabilecek bu kısımda yer alan karakterlerin seviyeleri, silahları, yadigarları ve yeteneklerine göre geliştirmek için faydalı ipuçları ve öneriler yer alacak. Bu sayede yeni başlayan oyuncular da gelişim süreci sırasında takıldığı noktalarda buradan destek alabilecek.

Genshin Impact 4.5 sürümü 13 Mart 2024’te yayınlanacak. Çapraz kayıt ve platform desteği olan oyunda güncelleme PC, PlayStation, Android ve iOS platformlarının tamamında yayınlanacak.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: