Genshin Impact, 8 Kasım’dan İtibaren Fontaine’in Hikayesini Doruğa Çıkarıyor

Paylaş

Yeni güncellemede keşfedilecek yeni bölgelere, Furina ve Charlotte’un takıma dahil oluşuna ve
Fontaine ulusunu sular altında bırakacak olan felakete tanıklık edebilirsiniz.

Fontaine hikayesi gözler önüne seriliyor

Dünya çapında popüler olan video oyunu Genshin Impact, 4.2 Sürümü Maskeli Balo‘nun 8 Kasım’da yayınlanacağını duyurdu. 4.0 Sürümünden itibaren süregelen hikayeyi takiben Gezgin ve Fontaine halkı ana hikayede şimdiye kadar görülmüş en ciddi krizlerden biriyle karşı karşıya kalacak. Bu arada Furina, yani Su Hükümdarı ve muhabir Charlotte gibi daha güçlü müttefikler, oynanabilen karakterler haline gelecek. Fontaine Şehri’nin doğusundaki iki bölge, kaşifler için daha fazla su altı maceraları sunacak.

“Gelecek Hükümdar Görevinde” Fontaine ulusu yıkımın eşiğinde ve Fatui habercileri dahil çeşitli güçlerin yardımına ihtiyaç duyuyor. Tüm Fontainelileri içinde çözebilecek güce sahip Ezeli Deniz Suları yüzeye yaklaşırken daha güçlü canavar ve düşmanları beraberinde uyandırıyor. Gezginler, devasa Alan hasarı
veren yeni haftalık boss “Yıldız Yutan Narval” ve büyük balinanın içindeki “Kötülük” ile karşılaşacaklar. Bu arada, Yarı Tulpaları sayesinde savaşta gücünü artırabilen ve benzersiz yeteneklere sahip diğer bir boss olan “Su Tulpası” harekete geçiyor.

Fontaine hikayesi gözler önüne seriliyor
Fontaine hikayesi gözler önüne seriliyor

Özel mini oyunlar ve özel bonuslarla birlikte daha fazla etkinlik de oyun içerisine eklenecek. Devre bağlantılarını onararak, renkli kabuk ve mercanları toplayarak ve sezonun son etkinliğinde daha fazla savaş mücadelesine katılarak kurmalı penguen Thelxie’nin geliştirilmesi gerekiyor. Mantar etkinliğinin bir diğer sezonu, oyuncuların mantarlarını eğitmelerine ve daha güçlü düşmanlarla mücadele etmelerine olanak sağlıyor. Bununla beraber Fontaine’de, “Özel Analiz Lensi” adında özel bir kamera aygıtı kazanma fırsatı sunan bir fotoğraf çekme etkinliği düzenlenecek.

Genshin Impact 4.2 Sürümü 8 Kasım‘da yayınlanıyor. Daha fazla bilgi almak için burayı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: