Frostpunk 2 İçin Resmi Oynanış Videosu Yayınlandı

Paylaş

11 Bit Studios tarafından geliştirilen ve piyasaya sunulacak olan Hayatta Kalma-Strateji oyunu Frostpunk 2 için resmi oynanış videosu yayınlandı. Yine karlar altındayız ve yine çetrefilli süreçler bizi bekliyor olacak.

Frostpunk 2 oynanış videosu yayınlandı

2018 yılında çıkan ilk oyundan sonra özellikle Strateji ve Kaynak Yönetimi türünü sevenler için güzel bir alternatif olan Frostpunk, günümüzde bile halen daha oynanmaya devam ediyor. Oldukça kaliteli bir prodüksiyona sahip olan yapım, nihayet devam oyununa kavuşuyor diyebiliriz. 2024’ün ilk yarısında çıkması beklenen Frostpunk 2 için resmi bir oynanış videosu yayınlandı.

İlk oyunun üstüne katılarak giden yapım içerisinde bizleri daha çetrefilli seçimler bekliyor desek yalan olmaz herhalde. Özellikle yayınlanan oynanış videosu içerisinde bu tür durumları daha net görme şansına eriştik. Aynı zamanda oyunun görsel kalitesinin de üst düzeyde yer aldığını belirtelim. Yayınlanan oynanış videosunu izlemek için aşağıya uğrayabilirsiniz;

İlk günden Game Pass kütüphanesinde!

Ayrıca oyuncuları sevindiren bir diğer konu ise oyunun ilk günden Xbox Game Pass kütüphanesine eklenecek olması. 2024’ün ilk yarısında çıkar çıkmaz Xbox Games Pass PC kütüphanesinden erişilebilir olacak. Xbox Series X/S için ise daha sonra yayınlanacak ve hemen ardından Xbox Game Pass kütüphanesine dahil olacak. Şayet bu platformlarda oyunu deneyimleyemeyeceksiniz o halde PlayStation 5 üzerinden de oynayabileceğinizi belirtelim. Fragman hakkındaki düşüncelerinizi de yorumlara bekliyoruz dostlar!

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

1 Yorum

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: