Fortnite Cephesinde Elder Scrolls Ortaklığı: Henüz Resmileşmeden Kozmetikleri Sızdı Bile

Paylaş

Epic Games’in popüler Battle Royale oyunu Fortnite için yaptığı anlaşmalardan bir yenisinin daha bitmek üzere olduğu bildirildi. The Elder Scrolls kozmetikleri oyuna eklenecek gibi görünüyor.

Fortnite için yeni ortaklık

Sürekli farklı işbirlikleri ile karşımıza çıkan Fortnite’ın adı şimdi ise The Elder Scrolls serisiyle anılır oldu. Twitter’ın ünlü Fortnite habercisi olan iFireMonkey‘in paylaştığı gönderiye göre, henüz resmiyete dökülmemiş Fortnite x Elder Scrolls ortaklığından görseller sızmış durumda. “Folk Evening” ismi verilmesi muhtemel olan bu ortaklık ile oyuna yeni kozmetikler ekleniyor.

The Elder Scrolls Online ile yapılan işbirliği içerisinde oyuna eklenebilecek kozmetik görseller Twitter üzerinde şu şekilde gösteriliyor;

Yeni bir karakter görünümünün yanı sıra farklı silah kozmetikleri de oyun içerisine dahil olacak. Ayrıca yukarıdaki görsellerden çok daha fazla içeriğin oyuna ekleneceği söyleniyor. Fortnite ile The Elders Scrolls işbirliğinden sonra ise sıra diğer Bethesda oyunlarına gelecek mi hep birlikte göreceğiz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: