Football Manager 24: Çıkış Tarihi, Fiyatı, Sistem Gereksinimleri ve Tüm Detaylar!

Paylaş

Football Manager 24 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, Türkiye fiyatı gibi bütün detayları paylaştığımız içeriğimize hoş geldiniz. Futbol severlerin merakla beklediğini ve takımlarının başına geçmek için gün saydıklarını biliyoruz. Biz de sizler için oyuna dair oynamaya başlamadan önce bilmeniz gereken bütün detayları derledik. Gelin, Football Manager 24 sistem gereksinimleri, fiyatı gibi bütün detayları birlikte inceleyelim.

Football Manager 24 çıkış tarihi: Oyun ne zaman çıkacak?

Football Manager 24, oyuncular arasındaki popüler ismiyle “FM24” 6 Kasım 2023 tarihinde PlayStation, Xbox, Nintendo Switch ve PC platformlarında piyasaya sürülecek.

Football Manager 24 ne zaman çıkacak? İşte çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve tüm detaylar!
Oyuna dair bir ekran görüntüsü.

Sports Interactive tarafından geliştirilen oyunun yayıncılığını birçok farklı seriden tanıdığımız SEGA yapıyor. Ayrıca oyun, geçtiğimiz yıl çıkan sürümüne göre bu yıl teknik anlamda da birçok yenilik vadediyor.

FM 24 fiyatı ne durumda? En ucuz sürüm hangisi?

Hali hazırda tüm platformlar için ön siparişe açılan oyun fiyatlandırma konusunda ülkemiz için bütün platformlarda aynı fiyata satılıyor. PlayStation, Xbox ve PC platformundaki fiyatlandırma 899₺ olarak belirlenmiş. Ayrıca şu andan itibaren çıkış tarihine kadar da %10’luk bir indirim ile 809,10₺ fiyatına düştüğünü belirtelim. Ön sipariş dönemi sona erdiğinde oyun yeniden tam fiyatına ulaşacak.

Henüz Nintendo Switch veya Football Manager 24 mobil sürümü için bir fiyatlandırma yapılmadığını da belirtelim. Anlık duruma göre bu platformlardan satın almak isteyen oyuncular, biraz beklemek durumunda kalacaklar.

Xbox Game Pass’te olacak mı?

Evet, futbol severler şu anda abonelik ücreti 80₺ olan Xbox Game Pass sistemi üzerinden oyunu ilk günden itibaren oynayabilecekler. Yani FM 24 Xbox Game Pass’te de bulunacak. Xbox konsolları ve PC üzerinden bu abonelik hizmeti sayesinde oyuna erişilebilecek.

Football Manager 24 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve Türkiye fiyatlandırması konusundaki tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz.
Football Manager 24: Çıkış Tarihi, Fiyatı, Sistem Gereksinimleri ve Tüm Detaylar!

Football Manager 24 sistem gereksinimleri neler?

Henüz oyun için sadece minimum sistem gereksinimleri paylaşılmış olsa da oyuncuların merakını gidereceğini düşünüyoruz. İşte Football Manager 24 sistem gereksinimleri!

  • İşletim Sistemi: Windows 10/11
  • İşlemci: Intel Core 2 / AMD Athlon 64 X’
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel GMA X4500 / Nvidia GeForce 9600M / AMD Mobility Radeon HD 3650
  • Depolama: 7 GB

Yukarıdaki donanımların oyunu 1024×768 çözünürlüğünde oynatacağını da belirtmeden geçmemek gerekiyor. Yani bilgisayar donanımlarınız yukarıda bahsi geçen sistem gereksinimlerinden yüksekse, oyunu 1024×768 üstü çözünürlüklerde de oynayabileceksiniz.

FM 24 kaç GB?

Sevilen futbol oyununu bilgisayarınıza yükleyebilmek için 7 GB boş depolama alanına ihtiyacınız olacak.

Oyuna dair size aktarabileceğimiz detaylar şimdilik bu kadardı. Eğer aklınıza takılan başka sorular olursa, yorumlar kısmında bizlere ve diğer okurlarımıza sormaktan çekinmeyin. Bu içerik sizin için faydalı olduysa bizi takip etmeye devam edin! Ayrıca futbol oyunlarıyla aranız iyiyse, bu yıl çıkan EA Sports FC 24 incelememizi de okuyabilirsiniz. Şimdiden herkese iyi oyunlar dileriz.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: