Five Nights At Freddy’s Filminden İlk Tanıtım Videosu Geldi

Paylaş

Oyunlardan uyarlama olarak beyaz perdeye taşınan filmler dönemecindeki yeni isim Five Nights At Freddy’s filmi oluyor. Film için ilk tanıtım videosu da geçtiğimiz saatlerde yayımlandı.

Five Nights At Freddy’s filmi heyecanlandırıyor

Serinin ilk oyunu 2014 yılında çıkmış ve hayranların büyük ilgisini toplamayı başarmıştı. Daha sonra devam oyunları, yan hikayeler, kitaplar ve figürler derken hayatımıza girmeyi başaran Five Nights At Freddy’s, şimdi de beyaz perdeye geliyor. Daha önceden set fotoğrafları sızdırılan yapım için ilk tanıtım fragmanı da yayımlanmış durumda.

Son dönemlerde oyunlardan uyarlama filmlerde görülen artış kervanına ünlü korku oyunu serisi Five Nights At Freddy’s de ekleniyor. Yayımlanan fragmana bakacak olursak oyuna sadık ve hikayeye odaklı bir film bizleri bekliyor olacak. Oyunlarda da gördüğümüz pizza dükkanını filmin ilk tanıtım fragmanında da görme şansına erişiyoruz. Başrolde yer alan Josh Hutcherson, uzun bir aradan sonra yeni projesiyle karşımıza çıkıyor ve Mike Schmidt olarak pizza dükkanındaki güvenlik görevlisi rolüne odaklanıyor. Filmin yayımlanan tanıtım fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz;

Filmin oyuncu kadrosunda ise Matthew Lillard, Elizabeth Lail, Jess Weiss, Kevin Foster, Mary Stuart Masterson ve Kat Conner Sterling gibi isimler yer alıyor. Filmin merak edilen vizyon tarihi ise 27 Ekim 2023 olarak gösterildi.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: