Söylentiye Göre Far Cry 7’nin Baş Kötüsünü Cillian Murphy Canlandıracak

İddialı bir söylenti ama ortalık biraz karışık.

Paylaş

Geçtiğimiz saatlerde X yani eski adı ile Twitter’da yapılan bir paylaşım; ünlü oyuncu Cillian Murphy’nin, şu anda geliştirilme aşamasında olan Ubisoft oyunu Far Cry 7’de yer alacağı söylentisini ortaya çıkardı. Daha önceden yaptığı sızıntılar ile tanınan j0nathan isimli kullanıcıdan gelen bu paylaşım, Cillian Murphy’nin oyundaki baş kötü karakteri canlandıracağı yönünde yayıldı.

Far Cry markasını düşündüğümüzde böyle bir senaryo imkansız değil

Ubisoft’un Far Cry serisi, içerisinde daha önce birçok kez ünlülere denk geldiğimiz bir yapım. Özellikle de ikonik kötü karakterleri ile akıllara kazınan marka, en son ünlü oyuncu Giancarlo Esposito’ya ev sahipliği yapmıştı. Serinin en sevilen oyunlarından bir tanesi olan Far Cry 3’te ise Micheal Mando, oyun tarihinin en popüler kötü karakterlerinden bir tanesi olan Vaas’a hayat vermişti. Oppenheimer ve Peaky Blinders gibi büyük projeler ile tanınan Cillian Murphy’nin de serinin geliştirilmekte olan oyununda yer almaması için hiçbir sebep yok. Gene de tüm bunların sadece bir söylenti olduğunu ve gerçeği sadece Ubisoft’un resmî duyuruları ile öğrenebileceğimizi de belirtelim.

Yapılan paylaşım sonrasında herkes Cillian Murphy’nin Far Cry 7’deki baş kötü karakteri canlandıracağını düşünse de aslında işler hiç de öyle olmayabilir. Şu anda oyun dünyasında yayılan söylentinin aksine j0nathan, geçtiğimiz saatlerde yaptığı yeni bir paylaşım ile ”Dikkatinizi çekerim, Cillian Murphy’nin oyunda yer alacağını asla söylemedim. Görüntü başka bir anlama geliyor.” dedi. Far Cry 7’nin içereceği kısıtlı süre mekaniği de daha önce sızdırılan unsurlar arasındaydı. Yani aslında tüm görseller Far Cry 7’yi işaret etmeye devam ediyor.

Görünen o ki Cillian Murphy ile Far Cry 7 arasındaki ilişkiyi öğrenmek için beklememiz gerekecek. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce ünlü oyuncu, serinin yeni oyunundaki kötü karaktere hayat verebilir mi?

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu
Selam! Ben Eren Eroğlu. Atarita'nın yönetiminden sorumluyum. Aynı zamanda arada sırada oyun sektörüne dair yazıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: