Fable Serisi Geri Dönüyor: Şu Heyecan Verici Fragmana Bir Bakın!

Paylaş

Uzun bir zamandır hepimizin heyecanla beklediği yeni Fable fragmanı nihayet yayımlandı. Bu akşam gerçekleşen Xbox Games Showcase esnasında oyun hakkında en güncel bilgilere ulaştık denebilir.

Fable geri dönüyor diyebilir miyiz?

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde Fable serisi hakkında yeni duyuruları Xbox Games Showcase esnasında göreceğimiz iddiası ortalıkta dolanıyordu. Bu akşam iddialar gerçeğe dönüştü ve oyun hakkında en güncel bilgilere ulaşma şansına eriştik. Xbox & Bethesda Showcase sunumunun ilk konuğu olan Fable, seriyi uzun bir aradan sonra oyuncular ile buluşturmayı başaracak.

Yayımlanan fragman bizleri çoğunlukla CGI görseller ile karşılıyor olsa bile serinin o tadını vermeyi kesinlikle başarıyor. Fantastik yaratıklar ve harika bölgelerle dolu toprakları keşfederken, masal diyarı olarak adlandırılan Albion içerisinde karanlık bir tehdit büyümeye devam ediyor. Geliştiricilerin yaptığı açıklamaya göre oyun içerisinde alınan kararlar, senaryoyu değiştirme potansiyeline sahip olacak.

Yayımlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz;

Tam 13 senedir suskunluğunu koruyan bu seri, nihayet kendi özünü bulacak gibi görünüyor. Henüz net bir çıkış tarihi paylaşılmasa bile PC ve Xbox Series X/S konsolları için geleceğini öğrenmiş bulunuyoruz. Aynı zamanda çıktığı gün Xbox Game Pass kütüphanesine de dahil olacak.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: