EURO 2024 Ücretsiz Olarak EA FC 24 İçerisine Ekleniyor

Paylaş

2024 yılında Almanya’da düzenlenecek olan EURO 2024 müsabakaları ücretsiz olarak EA FC 24 içerisine ekleniyor. 16 Ocak tarihine kadar ise her Ultimate Team kullanıcısına hediye bir futbolcu veriliyor.

EURO 2024 heyecanına EA FC 24 ortak oluyor!

FIFA ile anlaşması sona erdikten sonra EA FC 24 ismiyle yola devam eden futbol oyunu, Ultimate Team oyuncuları için güzel bir içerik getireceğini doğruladı. EURO 2024 ile anlaşmaya varan oyun, Türkiye Milli Takımının da yer alacağı müsabakayı oyunculara sunmaya hazırlanıyor. Ayrıca 16 Ocak tarihine kadar Ultimate Team oyun moduna giren herkese takas edilemez bir oyuncu kartı veriliyor.

18 Aralık günü başlayacak oyuncu alımları sürecinde Ultimate Team’a 16 Ocak tarihine kadar girerseniz alabileceğiniz takas edilemez oyuncu kartları şu şekilde;

  • Florian Wirtz (Almanya)
  • Jack Grealish (İngiltere)
  • Ousmane Dembelé (Fransa)
  • Virgil van Dijk (Hollanda)
  • Federico Chiesa (İtalya)
  • Alvaro Morata (İspanya)

EURO 2024 turnuvasının oyun içerisinde nasıl bir süreçte yer alacağı henüz pek bilinmese bile Ultimate Team içerisinde farklı bir turnuva organizasyonu olarak yer alması düşünülüyor. Bu turnuva içerisinde seçilen milli takım oyuncularını ilk 11 dahilinde tutarak farklı yarışmalara girebileceğiz gibi görünüyor. Daha fazla detayı ilerleyen günlerde öğrenme şansına erişeceğiz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: