KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

Elden Ring: Shadow of the Erdtree Hikâye Fragmanı Yayınlandı

Evet, yolumuz bir kez daha bu kasvetli dünyaya düşüyor.

Paylaş

Elden Ring: Shadow of the Erdtree sonunda oyuncularla buluşuyor. FromSoftware’ın başyapıtı olarak nitelendirilen Elden Ring’in ilk genişleme paketi Shadow of the Erdtree, 21 Haziran 2024 tarihinde oyuncularla buluşacak. Sekiro: Shadows Die Twice’ın 2019 yılındaki başarısının ardından FromSoftware, Elden Ring için kolları sıvamıştı. Oyun 2022 tarihinde piyasaya sürülmüş ve souls-like türüyle alakası olmayan oyuncuları bile kendine hayran bırakmıştı.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree George R. R. Martin detayı

Elden Ring’in ana hikayesini George R. R. Martin şekillendirmişti ve evrenin oluşturulmasında katkı sağlamıştı. Genişleme paketinin ana hikayesine George R. R. Martin’in ne ölçüde katkı sağladığı oyuncular tarafından merak konusu oldu. Euro Gamer’ın geçtiğimiz aylarda yaptığı röportaja göre genişleme paketinin yönetmeni, ek paket için George R. R. Martin ile tekrardan çalışamadıklarını ama ek paketin ana hikayesinin George R. R. Martin’in kaleme aldığı evrene göre şekilleneceğini söyledi ve Martin’i tekrardan genişlemeye dahil edemediklerinin “Yepyeni bir mitoloji” yaratmak anlamına gelmediğini de ekledi.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree Hikaye Fragmanı

Elden Ring: Shadow of the Erdtree 21 Haziran 2024 tarihinde Xbox, PlayStation 4 & 5 ve PC platformlarına çıkacak. Peki siz paylaşılan hikâye fragmanını nasıl buldunuz? Fikirlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Berke Kösali
Berke Kösali
Call of Duty sevdalısı, teknoloji meraklısı, bilim kurgu hayranı ve çaylak yazar.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: