İlk Elden Ring DLC’si Duyuruldu: “Shadow of the Erdtree” Geliyor!

Paylaş

Elden Ring DLC paketi resmi olarak duyuruldu. Yılın oyunu ve 2022’nin ödüllere doymayan yapımı, başarıdan başarıya atlarken şimdi bir de genişleme paketiyle oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Shadow of the Erdtree adındaki DLC paketi resmi olarak duyuruldu ve oyun için yayınlanan ilk büyük genişleme olacak.

Elden Ring DLC’si Shadow of the Erdtree geliyor

FromSoftware’in inanılmaz başarılara imza atan ve oyuncular nezdinde de oldukça beğenilen oyunu Elden Ring DLC paketiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Shadow of the Erdtree adında yayınlanacak ilk genişleme için sosyal medya üzerinden resmi duyuru yapıldı.

Elden Ring DLC'si Shadow of the Erdtree duyuruldu!
Görsel: FromSoftware

Duyuruda yeni genişleme paketinin geliştirme sürecinde olduğu paylaşıldı ve oyuna aşina oyuncular için ipuçları barındıran yeni bir görsel yayınlandı.

Elden Ring geçen yıl çıktığından bu yana muazzam başarılara imza attı. Dünya çapında birçok listede en çok satanlar arasında girmeyi başardı ve başarısını sürdürmeye de devam ediyor. Uzun süredir beklenen büyük genişleme paketi Shadow of the Erdtree ile bu başarının bir süre daha devam edeceğini söylemek güç değil. Aynı zamanda Elden Ring’in söz konusu DLC paketi daha önce PvP modu şeklinde tanıtılmıştı.

FromSoftware yukarıdaki duyuruda gördüğünüzden fazlasını paylaşmadı. Bu nedenle DLC konusunda bildiklerimiz çok kısıtlı. Ancak yayınlanan görsel şimdiden internette spekülasyonlara neden oldu ve oyunun topluluğu çeşitli tahminlerde bulunmaya başladı. Bu tahminlerden bazıları görseldeki karakterin Miquella olduğunu ve DLC’nin, ana oyunun geçtiği zaman diliminden önce geçeceği yönünde. Tabi resmi açıklamalar geldikçe her şey daha da netleşecektir.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: