Electronic Arts, Sıra Tabanlı Futbol-Strateji Oyunu EA SPORTS FC Tactical’ı Duyurdu

Paylaş

Electronic Arts, EA SPORTS FC markasının bir başka adımı olan EA SPORTS FC Tactical’ı duyurdu. EA SPORTS FC Tactical interaktif bir simülasyon sunarak içerisinde Premier League, LALIGA EA SPORTS, Bundesliga, Ligue 1 ve Seria A gibi liglerin de bulunduğu 10’dan fazla büyük ligde yer alan 5000 farklı futbolcuyu, stratejik ve sıra tabanlı bir oynanışla buluşturmayı hedefliyor.

Sıra tabanlı bir futbol-strateji oyunu olarak geliştirilen EA SPORTS FC Tactical, 2024’ün başlarında mobil cihazlar için yayımlanacak.

Büyüyen EA SPORTS FC ekosisteminin son üyesi Tactical, dayanıklılık ve güçlü oyun yönetimi gibi oyun içi stratejileri vurgulamayı amaçlıyor. Maçlar atak, defans ve beceri hareketleri gerçekleştirmek ve yapmak için sıra tabanlı fırsatlarla simüle edilerek daha önce hiç olmadığı gibi gerçekçi bir futbol karşılaşması ile sonuçlanıyor.

EA Sports FC Tactical - Oyun İçi
Tactical – Oyun İçi

EA SPORTS FC Genel Müdürü ve Kıdemli Başkan Yardımcısı Nick Wlodyka, “Tactical, tamamen yeni bir futbol deneyimi yaratmak için stratejik oynanışı benimsiyor. Oyuncuları daha önce hiç olmadığı şekilde futbolun bu yeni dönemine sürükleyen bir deneyim olarak hazırlandı.” diyor. “Sıra tabanlı strateji oyunu hayranlarını ağırlamaktan heyecan duyuyor ve EA SPORTS FC oyuncu topluluğunun bir parçası olarak kulübe katılmalarını sabırsızlıkla bekliyoruz. Yakında EA SPORTS FC Tactical hakkında daha fazla bilgi paylaşacağız.

EA SPORTS FC Tactical, içerisinde çevrim içi maçlardan, çevrim içi yarışmalara (Sıralama maçları, Ligler ve Loncalar) kadar birçok oyun modu bulunan bir oyun deneyimi vadediyor. Oyuncularınızı geliştirerek yüksek beceri gerektiren hareketlerde ustalaşmasını sağlayacak ve daha derin bir ilerleme için onların yeteneklerini ortaya çıkaracaksınız.

EA SPORTS FC Tactical çıkış tarihi ise şimdiden biliniyor. Futbol fanatiklerinin yepyeni bir futbol macerasına çıkması için 2024 yılının başlarında yayınlanacak. Oyuna Google Play ve App Store’dan ön kayıt yapabilirsiniz.

1 Yorum

guest

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
13 Ekim 2023 10:25

Bildigin Tsubasa yapıyorlar 😁

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: