EA SPORTS FC 24 Futbol Fanatiklerinin Büyük İlgisiyle Karşılaştı!

Paylaş

11.3 milyon oyuncu EA SPORTS FC 24’te, 2.2 milyon kişi ise EA SPORTS FC Mobile’da futbolun yeni dönemini yaşamak için dijital sahalarda buluştu.

EA SPORTS FC 24’e yoğun ilgi

Electronic Arts, EA SPORTS FC 24’ün görkemli çıkışının detaylarını mutlulukla paylaştı. Verilere göre EA SPORTS FC 24, çıkışının ilk haftasında 11.3 milyon taraftara ulaştı. EA SPORTS FC Mobile ise EA SPORTS mobil futbol oyunları arasında bir rekor kırarak ilk gününde 2.2 milyon kişi tarafından indirildi ve oyunun çıkışının ilk 10 gününde de bu rakam 11.2 milyona ulaştı.

EA SPORTS Başkanı Cam Weber, “Lansmandan bu yana, sadece birkaç gün içinde hem EA SPORTS FC 24, hem de FC Mobile’da bu kadar çok futbol fanatiğinin kulübe katılmasından ötürü heyecan duyuyoruz.” dedi. “Milyonlarca oyuncumuzu tekrar ağırlamanın yanı sıra, FC 24’teki yeni oyuncu sayısı yıldan yıla neredeyse %20 arttı ve bu da dünya çapındaki taraftarların kulübe katılma heyecanını bir kez daha göstermiş oluyor. EA SPORTS FC aracılığıyla dünyanın en büyük futbol topluluğunu kuruyoruz ve daha yeni başladığımızı bildiriyoruz.”

EA SPORTS FC 24 Futbol Fanatiklerinin Büyük İlgisiyle Karşılaştı!
EA SPORTS FC 24

EA SPORTS FC 24 oynayan futbol fanatikleri halen FC Kurucusu olma fırsatına sahipler. Oyuncular 1 Kasım 2023’e kadar EA SPORTS FC 24’ü oynayarak oyun içi ekipmanlar, Founder Evolution deneyimi de dahil olmak üzere Ultimate Team’deki hedefler ve görevler gibi özel avantajlara ulaşabilecekler. Tek seferlik bir teklif olarak, taraftarlar EA SPORTS FC için yeni bir dönemin başlangıcında orada olabilecek ve kulübe şık bir şekilde katılmak için FC Kurucusu ünvanını alabilecekler.

30 Kasım 2023‘ten önce EA SPORTS FC Mobile oynamak için giriş yapan kullanıcılar aynı zamanda Kurucu Paketinden bir adet çok beğenilen elçi oyuncu öğesi kazanma fırsatına da sahip olacaklar:

  • Real Madrid CF’den Vinícius Júnior
  • Manchester City F.C.’den Erling Haaland
  • Liverpool F.C.’den Virgil van Dijk
  • Tottenham Hotspur F.C.’den Son Heung-min
  • Real Madrid CF’den Jude Bellingham
  • Liverpool FC’den Diogo Jota
  • Manchester City F.C.’den Jack Grealish
  • Juventus’lu Federico Chiesa
  • Chelsea F.C.’den Enzo Fernández
  • Borussia Dortmund’lu Youssoufa Moukoko
Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: