KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

EA Sports FC 24’ün Henüz Çıkmadan İlk Ekran Görüntüsü Sızdırıldı

Paylaş

EA Sports FC 24, bildiğiniz üzere FIFA ile anlaşmasını sona erdiren Electronic Arts’ın popüler futbol oyununda kullanacağı yeni isim olacak. Henüz dün çıkış tarihi sızdırılan futbol oyunu için geçtiğimiz günlerde ekran görüntüsü de sızdırılmış.

EA Sports FC 24 sızdırılan ekran görüntüsü

Artık ne FIFA kaldı ne PES. FIFA’nın yeni ismi olan EA Sports FC 24‘ün ortaya atılan iddiaya göre çıkış tarihi belli olmuştu. 29 Eylül tarihinde piyasaya sürüleceği belirtilen oyunun henüz resmi bir çıkış tarihi yok ancak söylenen bu iddianın eli oldukça güçlü. Nitekim geçmiş dönem FIFA oyunları genel olarak Eylül ayında kullanıcılar ile buluşuyordu. Bir diğer yandan ise sızıntının baş mimarı billbil-kun ise bu tarz içerikleri genellikle doğru bilmesiyle ünlenmiştir.

Fakat henüz yeni keşfedilen bir sızıntı daha var. O da oyunun ilk ekran görüntüsü. Bu ekran görüntüsü bizlere pek bir şey ifade etmiyor olsa bile açıkçası FIFA 23’ten pek farklı bir görselliğe sahip olmayacağını anlayabiliyoruz. Hypermotion 5 teknolojisini kullanan oyun içerisinden alınan bu ekran görüntüsü, bir sunum esnasında yapılmış. Çünkü videonun sağ tarafında birinin bu videoyu sunduğu görülebiliyor. Ekran görüntüsünde kaleci vuruşu yapılabildiği görülüyor ve hem sağ tarafta hem de sol tarafta “Possesion” alanları mevcut.

EA Sports FC 24 sızdırılan ekran görüntüsü
EA Sports FC 24

Telif hakları dolayısıyla görüntüleri burada yayınlayamıyoruz ancak siz bakmak isterseniz buradaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Aynı zamanda Xbox konsolları için gerekli depolama alanı da sızdırıldı

Oyunun bir Beta sürecinden geçeceğini biliyoruz. 29 Eylül günü piyasaya sürülmesinden takribi 1 hafta önce kapalı bir Beta düzenlenecektir. Çünkü sızdırılan bir diğer bilgiye göre oyunun Xbox Series X’te ve Xbox One konsollarında kapladığı kapalı Beta alanı da belli olmuş durumda. Buna göre EA Sports FC 24 Kapalı Beta, Xbox Series X konsollarında 41.57 GB‘lık bir depolama alanı istiyor. Xbox One’da ise bu rakam 39.23 GB olarak gösteriliyor. Elbette bu bilgilerde değişiklikler yaşanabilir ancak oyunun takribi olarak bu büyüklüklerde olması bekleniyor.

Bir diğer konu ise kapak yıldızı. Bu sene oyunun ana kapağındaki yıldızın Manchester City’li futbolcu Erling Haaland olması bekleniyor. Sızıntılar bitmiyor, bizler de doymuyoruz desek yeridir sanki.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: