KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

EA Sports FC 24’e Türkiye Milli Takımı ve UEFA Euro 2024 Güncellemesi Geldi: İşte Kadromuz!

Bizim çocuklar eklenmiş!

Paylaş

EA FC 24 Türkiye milli takımı güncellemesini nihayet aldı. UEFA Euro 2024 ile birlikte oyuna ülkemizin milli takımı eklendi ve takımın genel reytingi de belli olmuş oldu. Çıkış sürümünde bulunmayan milli takımımız, Avrupa Şampiyonası’nın başlamasıyla birlikte oyunda yerini aldı. Gelin birlikte takımın genel ortalamasına ve oyuncu reytinglerine göz atalım.

EA FC 24 Türkiye milli takımı ve oyuncu kadrosu

EA FC 24 Türkiye milli takımını nihayet içerisine ekledi ve takım kadrosu da belli oldu. Forvetin en ilerisinde Kenan Yıldız bulunurken, kanat oyuncuları olarak da Kerem Aktürkoğlu ve İrfan Can Kahveci varsayılan ilk 11’de yer alıyor. Orta sahada ülkemizin göz bebeği ve Real Madrid’in yeni yıldızı Arda Güler yer alırken, defans önünde Orhun Kökçü ve Hakan Çalhanoğlu’nu görüyoruz. Savunma hattımızda ise Ferdi Kadıoğlu ve Zeki Çelik beklerimizi korurken, Abdülkerim Bardakçı ve Çağlar Söyüncü de merkezi defans hattında yer alıyor. Kaleyi ise Tranbzonspor’un kalecisi Uğurcan Çakır koruyor.

EA FC 24 Türkiye Milli Takımı
EA FC 24 Türkiye Milli Takımı

Varsayılan ilk 11’de yer alan oyuncularımızın reytingleri ise şu şekilde:

 • Kenan Yıldız: 66
 • Kerem Aktürkoğlu: 76
 • İrfan Can Kahveci: 77
 • Arda Güler: 77
 • Orhun Kökçü: 82
 • Hakan Çalhanoğlu: 86
 • Ferdi Kadıoğlu: 78
 • Abdülkerim Bardakçı: 80
 • Çağlar Söyüncü: 77
 • Zeki Çelik: 76
 • Uğurcan Çakır: 78

EA FC 24 Türkiye milli takımı ile birlikte oyunda UEFA Euro 2024 modu da açılmış durumda. Dileyen oyuncular, Avrupa Şampiyonası heyecanını artık EA Sports FC 24’e taşıyabiliyorlar. Ayrıca bazı oyuncuların tespit ettiği üzere, bu güncelleme ile birlikte bazı futbolcuların görselleri de güncellenmiş.

EA Sports FC 24 Türkiye
Varsayılan ilk 11’imiz bu şekilde yer alıyor.

UEFA Euro 2024 güncellemesi ücretsiz olarak çıktı

Ücretsiz olarak yayınlanan bu güncelleme ile oyuncular, 14 Haziran’da başlayacak UEFA Euro 2024 öncesinde milli takımlar ile oynayarak bir turnuva düzenleyebilecekler.

PlayStation kullanıcıları için EA Sports FC 24, 17 Haziran’a kadar PlayStation Plus abonelerinin kullanımında olacak. Aynı zamanda PlayStation Plus aboneleri için sunulan Ultimate Team Başlangıç Paketi sayesinde 82 veya daha yüksek puanlı 11 takas edilemez oyuncu elde edebilecekler. Ek olarak, futbolun efsanelerinden birisini içerecek bu pakette 7 maç boyunca kullanabilecekleri bir ikon oyuncu kartı da yer alacak.

PC’de ise oyunun standart sürümü an itibarıyla Epic Mega İndirim dönemi kapsamında %80 indirim ile 419,99₺ fiyatına düşmüş durumda. İndirimler 13 Haziran’da sona erecek.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

8 YORUMLAR

8 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: