Dragon Age: Dreadwolf İçin Beklenen Fragman Geldi

Paylaş

Electronic Arts ve Bioware bünyesinde düzenlenen Dragon Age günü kapsamında serinin yeni oyunu Dragon Age: Dreadwolf hakkında haberler geldi. Ünlü RPG serisinin çok daha iyi bir noktaya taşınmasının hedeflendiği Dreadwolf hakkında oldukça önemli bilgiler gösterildi. Kısa fragmanın yanı sıra serinin asıl tanıtımının ne zaman gerçekleştirileceği gibi soruların cevaplarına da yanıtlar bulduğumuz açıklamaya dilerseniz birlikte göz atalım.

Dragon Age: Dreadwolf oyuncuları yeni toprakları keşfetmeye götürecek

Thedas Calls başlığına sahip yeni fragmanda; Antiva, Rivain ve Anderfels ismindeki üç bölgeyi ziyaret ediyoruz. Fragman boyunca kısaca tanıtılan üç bölge hakkında kendi sayfasında uzun açıklamalarda bulunan Bioware stüdyosu yeni toprakların önceki oyunlardan gitmeyi özlediğimiz bölgelerle birlikte adını dahi duymadığımız noktaların harmanlanmış halini içereceğinden bahsetti.

Electronic Arts ve Bioware bünyesinde düzenlenen Dragon Age günü kapsamında Dragon Age: Dreadwolf'dan haberler geldi.
Dragon Age: Dreadwolf

Ayrıca ilk olarak The Game Awards 2018 ödül töreninde duyurusuna tanıklık ettiğimiz Dragon Age: Dreadwolf’un 2024 senesi içerisinde, yaz aylarında tamamıyla tanıtılacağını öğrendik. Oyun direktörü Corinne Busche ve Kıdemli Yapım Danışmanı Mark Darrah arasındaki karşılıklı konuşmanın paylaşıldığı açıklamada öğrenilen tarihle birlikte seriye katılacak Dreadwolf’un neler sunacağını göreceğiz.

İşte stüdyodan iki önemli isim arasında geçen açıklama konuşması:

Mark: Dragon Age her zaman karakterlerle ilgili bir seri olmuştur. Aşık olunacak ya da nefret edilecek karakterler. Bu karakterlerin yaşayacakları, savaşacakları ve sevecekleri bir yere ihtiyaçları var; onları ve kendilerini içinde buldukları olayları şekillendiren bir yer. Bugün, ev dedikleri, yaptığınız her şeye sahne olan yeri keşfediyoruz: Thedas.

Corinne ve Dragon Age: Dreadwolf ekibi, yeni deneyimler ve hikayeler yaratırken serinin zengin ve çeşitli geçmişini kutlayan bir oyun yarattı. BioWare’e geri dönmek ve kaydettikleri tüm ilerlemeyi görmek inanılmazdı ve bugün bu dünyanın bir kısmının sizlerle paylaşılacağı için heyecanlıyım.

Corinne: Teşekkür ederim Mark! Dragon Age serisinin her yapımını oynadığımı, hepinizin yarattığı dünyaya tamamen daldığımı ve ona aşık olduğumu sevgiyle hatırlıyorum. Şimdi burada olmak, sizinle ve ekiple birlikte çalışmak, serinin tüm hayranlarına yeni hikayeler ve karakterler (geri dönen birkaç karakterden bahsetmiyorum bile) getirmek beni şaşırtıyor. Dragon Age: Dreadwolf sıkı çalışmanın ve sevginin bir ürünüdür. Bu dünyanın hepiniz için ne kadar anlamlı olduğunu, bu deneyimlerin sizde nasıl yer ettiğini biliyoruz. Bunu doğru yapmak istiyoruz, bu yüzden zamanımızı iyi değerlendirdik. Dragon Age’in ve onu çevreleyen inanılmaz fandomun
kutlandığı bu etkinliğe katılacağımız için çok heyecanlıyız. Paylaştığınız coşku, hikayeler, hayırseverlik ve sanat eserleri bizi elimizden gelenin en iyisini yapmaya ve hepiniz için yeni deneyimler yaratmaya motive ettiği için geliştirici ekibi olarak Dragon Age Day’i sabırsızlıkla bekliyoruz .

2024 yazında Dragon Age: Dreadwolf’u tamamen sizlere açıklayacağız!

Yiğit Bora Eyüboğlu
Yiğit Bora Eyüboğlu
Kıyamet sonrası evren hastası, oyun bağımlısı, bilim kurgu tiryakisi ve makine mühendisliği öğrencisi. Onu genellikle Death Stranding, The Last of Us ve pek çok sıra tabanlı strateji oyununu överken görebilirsiniz.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: