BioWare, Mass Effect fanatiklerinin N7 Günü’nü kutluyor

Paylaş

Yeni kıyafetler, yeni dekorlar ve Mass Effect tutkunlarının ilgi göstereceği birçok hobi eşyası, N7 Günü’nde meraklılarına sunuldu.

N7 Günü muhteşem geçiyor

Electronic Arts ve BioWare, Mass Effect’in piyasaya sürülmesinden bu yana geçen 16 yılı, sevilen serinin hikayelerini ve karakterlerini benimseyen tutkulu topluluğu onurlandırmak için N7 Günü ile kutluyor! BioWare, Mass Effect Franchise Direktörü ve Baş Yapımcısı Mike Gamble’ın sözlerinin yanı sıra, dünyanın dört bir yanındaki Mass Effect hayranlarını kutlamak için işbirlikleri, ortaklıklar, donanımlar, koleksiyon parçaları ve daha fazlasını içeren yeni bir N7 Günü blog yazısı yayınladı. Blog yazısını merak ediyorsanız buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Mass Effect fanatiklerinin N7 Günü’nü kutluyor
Mass Effect fanatiklerinin N7 Günü’nü kutluyor

N7 Günü içerisinde gerçekleşecek tüm etkinlikleri şu şekilde özetleyebiliriz;

  • Mass Effect ve Dragon Age serisinden ortaya çıkan çizgi roman kitaplarının tümü, Humble Bundle aracılığı ile satışa çıkıyor. Uygun bir paket içerisinde bulunan bu çizgi romanlar, aynı zamanda Child’s Play’e fayda sağlayacak şekilde satışa sunulmuş durumda.
  • BioWare Dekor ve Eşya Mağazası, Claymore Shotgun’ın yepyeni bir mini kopyası ve Omni-Blade LED Duvar Dekoru da dahil olmak üzere çok sayıda yeni ürün piyasaya sürüyor.
  • İkonik bir heykel olarak sunulan Komutan Shepard’ın (kadın) yanı sıra Wrex ve Tali’nin yeni heykelleri de dahil olmak üzere yeni Dark Horse Mass Effect heykelleri satışa sunuldu.
  • Volante Design‘dan yeni bir Garrus Vakarian tarzı, kapüşonlu bir parka içeren, yeni N7 kıyafetleri.
  • Grunt, Liara ve Varren’in yer aldığı bir dizi peluş ve rozet dahil olmak üzere Sanshee’den yeni Koleksiyon Parçaları artık koleksiyonunuza eklenebilir.
Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: