Diablo Immortal İçin Yeni Büyük Güncelleme Geliyor: Karanlık Yeniden Doğuş

Paylaş

Blizzard’ın sevilen mobil oyunu Diablo Immortal için bir büyük güncelleme daha geliyor. Karanlık Yeniden Doğuş adındaki bu güncelleme ile oyuna birçok farklı yeni özellik eklenecek. Wortham Kasabası halkı, enteresan rüyaların ve kayboluşların pençesine düşmüş durumda. Gelin bu yeni güncellemenin detaylarına birlikte bakalım.

Diablo Immortal Karanlık Yeniden Doğuş güncellemesi geliyor

Karanlık Yeniden Doğuş adındaki güncelleme 21 Eylül itibarıyla oyuncularla buluşacak. Wortham Kasabasının halkı, tuhaf rüyalar görüyor ve adeta bir kayboluşa kapılmış gidiyor. Oyuncular da bu karanlık atmosferde yeni eklenen Tristram Katedrali zindanında yeni mücadelelere atılacaklar. Aynı zamanda Kanlı Geçit ile bir takım çok oyunculu PvP oyun modunun da tadına bakacaklar.

Diablo Immortal
Diablo Immortal

Güncelleme içerikleri şu şekilde:

  • Yeni bir kötücül düşman ve Kasap ile karşı karşıya geleceğimiz Tristram Katedrali oyuna ekleniyor.
  • Takım tabanlı ve tek koridorlu bir PvP etkinliği olan Kanlı Geçit oyuna ekleniyor. 21 Eylül sunucu saati ile 03:00’ten 5 Ekim günü aynı saate kadar tüm oyuncular bu modu deneyebilecekler.
  • Oyuncular artık Kılıçların Nöbeti’ne katılabilmek için iki yeni yola sahip olacak. Bunlardan birisi tahmin sistemiyken, bir diğeri de izleyici modu olacak. İhtilaf Döngüsü sekmesinin Fraksiyon menüsünden oyuncular Gölgeler ve Ölümsüzler arasındaki çatışmanın mevcut durumunu görüp, kimin kazanacağını tahmin edebilecekler. Tahmin kullanan her oyuncu ödül kazanırken, tutturanlar bonus ödüllere de erişecekler.
  • Şampiyonların İsyanı adında sınırlı süreli bir etkinlik başlayacak. 21 Eylül 03:00’dan 8 Ekim 03:00’a kadar görev yaparak Övgü kazanabileceğiz. Yeteri kadar kazanıldığında bu Övgüler altın, hurda malzeme, büyülü toz, efsanevi eşyalar gibi ödüllerle takas edilebilecek.

Listede gördüğünüz yeniliklere ek olarak oyuna 3 yeni Efsanevi Mücevher, 18. sezon savaş bileti, yeni görünümler bir birçok etkinlik de eklenecek. Diablo Immortal‘ın yeni güncellemesi 21 Eylül’de oyuncularla buluşacak.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: