Diablo 4 Binek Görevi Nasıl Yapılır? Kaç Levelde Açılır? Videolu Rehber

Diablo 4 binek görevi, oyunun çok detaylı anlatmadığı bir şey olduğu için oyuncular tarafında merak konusu haline geliyor. Özellikle oyunun ilk etaplarında at ya da herhangi bir binek alamayan oyuncular, Binek: Donan’ın İyiliği görevinin kaç levelde açılacağını da fazlasıyla merak ediyor. Sizler için Korunak’ın altını üstüne getirdik ve bütün detayları öğrenerek bu rehberi hazırladık.

Diablo 4 binek görevi ne zaman ve nasıl açılıyor?

Diablo IV’te “Binek: Donan’ın İyiliği” adındaki görev 30. seviyede ve hikayenin IV. Kısım’ına gelince açılıyor. Daha öncesinde görevi yapmanız ya da binek almanız mümkün olmayacak.

Bu göreve gelebilmek için oyunun ilk 3 kısmını tamamlamanız gerekecek. Ardından 2. kısımda karşılaştığınız Donan, 4. kısmın giriş görevinde de karşınıza çıkacak. Işık Katedrali’ne giderek kendisiyle bir diyaloğa girmenizin hemen ardından, atların konusunu size kendisi açacak. Donan ile diyaloğunuz tamamlandıktan sonra ise seyise gideceksiniz.

Seyis NPC’sinin haritadaki konumunu sizlere videoda gösterdim. Kendisini bulmak çok zor değil. Gidip diyaloğa girmeniz halinde Binek: Donan’ın İyiliği seçeneği çıkacak ve seçtiğiniz vakit size ilk atınızı ücretsiz olarak verecek. Daha sonra başka atlar almak isterseniz de tanesi başına 20.000 oyun içi parası ödemeniz gerekecek.

4. Kısım’dan daha önce yapılmıyor mu?

Maalesef Diablo 4 binek görevi, oyunun 4. kısmı olan “IV. Kısım” görevleri başlamadan yapılamıyor. Sadece ana hikayeden devam eder ve oyunun muazzam açık dünyasında pek vakit kaybetmeden dolaşırsanız 10 saat gibi bir oyun süresi sonunda söz konusu bölüme gelmiş olacaksınız.

Diablo 4 binek nasıl alınır?
Oyunda atınızın görünümünü ve zırhının görüntüsünü de özelleştirebiliyorsunuz.

Görev tam olarak kaç levelde açılıyor?

Oyun tarzınıza bağlı olarak (zindanlarda çok fazla zaman geçirmemişseniz) Diablo 4 binek görevi 30-40 seviyeleri arasında sizin için erişilebilir olacak. Tabii sadece hikayeye odaklanıp çok hızlı ilerlediğiniz durumda daha erken seviyelerde de bu göreve ulaşabilirsiniz. Burada belirleyici olan oyunun belirlediği sınırdan ziyade, sizin oyunu nasıl oynadığınız.

Donan’ın İyiliği görevi konusu aslında bu kadar kolaydı. Siz de henüz atınızı almadığınıza göre oyunda yeni sayılırsınız. Eğer okumadıysanız sizler için hazırladığımız “Diablo IV oynamadan önce mutlaka yapmanız gerekenler” yazımızı okumayı unutmayın.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

1 Yorum

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: