Devolver Digital Sunumu Haziran Ayında Gerçekleşecek

Paylaş

Devolver Direct ismiyle gerçekleşecek sunum içerisinde yeni oyunlar ve duyuru fragmanları göreceğiz. Devolver Digital sunumu için geri sayım başlıyor.

Devolver Digital sunumu haziran ayında yapılacak

8 Haziran günü gerçekleşmesi beklenen Summer Game Fest 2023‘ün bir parçası olarak düzenlenecek olan Devolver Digital sunumu, Devolver Direct adı altında gerçekleşecek. Yeni oyun duyurularının yanı sıra farklı fragmanlar, oynanabilir demolar ve bir indirim etkinliğinin başlatılması bekleniyor. Popüler bağımsız oyun geliştiricisinin yaptığı açıklamada şu sözlere yer veriliyor; “Devolver’ın önemli duyuru etkinliğinin 2023 ayağında yeni oyun duyuruları, oynanabilir demolar ve bir sürü başka sürpriz sizleri bekliyor!”

Geçtiğimiz sene ise 9 Haziran günü gerçekleşen Devolver Digital sunumu içerisinde en dikkat çeken oyunlar Card Shark ve Cult of the Lamb olmuştu. Ayrıca yayıncı, bu sene The Talos Principle 2‘yi de duyurarak birçok oyunu ayna anda geliştirildiğini bizlere sunmuş olacak.

Summer Game Fest 2023 ise oldukça büyük bir etkinlik olacak ve 40’tan fazla katılımcı ile rekor kırması bekleniyor. Etkinlik içerisinde yeni oyun duyurularını görebileceğimiz Activision, Paradox Interactive, CD Projekt Red, Square Enix ve Ubisoft gibi önemli şirketler de yer alıyor.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: