Dead Island 2 Satış Rakamı Açıklandı: Dambuster, Oyuna İçerik Üretmeye Devam Edecek

On yıl sonra dirilen serinin satış rakamları epey iddialı görünüyor.

Paylaş

Dead Island 2 satış rakamı açıklandı. Dambuster Studios, X’de yayınladığı bir gönderide 10 yılı aşkın geliştirme sürecinde olan ve 2023’te piyasaya sürülen zombi oyunu Dead Island 2’nin 7 Milyon sattığını açıkladı. Oyunun yayınlanmasından bir yıl geçti ve görünen o ki Dambuster Studios, oyunun potansiyelini görüyor ve oyuna yeni içerikler eklemek istiyor.

Dead Island 2 Satış Rakamı tam tamına 7 Milyon!

Dambuster Studios, X üzerinden topluluğa gönderdiği gönderide şunları yazdı:

“Hell-a’ya 7 milyon fazla oyuncu katılıp 24 milyar zombi öldürdü! Ayrıca geçen yıl The Game Awards’da En İyi Aksiyon Oyunu ve yakın zamanda da BAFTA’da En İyi İngiliz Oyunu dallarında aday gösterilmekten büyük onur duyduk.”

Dead Island 2 7 Satış Rakamı
Dead Island 2 Satış Rakamı Açıklandı: Dambuster, Oyuna İçerik Üretmeye Devam Edecek

Yakın zamanda Dambuster Studios, Dead Island 2‘nin yeni zombi arketipleri ve yeni bir oynanabilir alan sunan ikinci genişletmesi olan SoLA’yı piyasaya sürdü. Dead Island 2, 2023’te piyasaya sürülmesinden bu yana, piyasadaki zombi oyunları arasında kendini gösteren oyunlardan biri oldu.

Mesajına ekleme yapan Dambuster Studios, bunun bir son olmadığının güvencesini verdi:

“Tüm Avcılarımıza – tüm yorumlarınızı ve gelecek için isteklerinizi okuyor ve değer veriyoruz! Önümüzdeki aylarda heyecan verici ve uzun zamandır beklenen yeni oyun güncellemelerini paylaşacağız, bu nedenle daha fazla Dead Island 2 içeriği için bizi takip etmeye devam edin!”

Dead Island 2 SoLA ve Haus Ek Paketleri

Dambuster Studios, Dead Island 2 satış rakamını açıkladıktan sonra SoLA ve Haus gibi ek paketlerin gelecek aylarda oyuna geleceğinin sözünü verdi.

Dead Island 2 SoLA

Oyunda bir müzik festivalini konu alan Dead Island 2 SoLA ek paketi ismini aldığı Los Angeles’in Kaliforniya şehrinde geçmektedir. Bu DLC ile birlikte oyuna yeni bölge, yeni düşman tipleri, yeni hikaye ve yeni legendary silahlar ekleniyor.

Dead Island 2 Satış Rakamı Açıklandı. Dambuster Studios X'te paylatığı gönderide oyuna halen daha yeni içerikler ekleyeceklerinin sözünü de verdi.
Dead Island 2 Satış Rakamı Açıklandı: Dambuster, Oyuna İçerik Üretmeye Devam Edecek

Dead Island 2 Haus

Dead Island 2 Haus ek paketi ile birlikte Dead Island 2’ye psiko-korku dinamikleri de ekleniyor. Gizli bir milyarderin tekno-ölüm tarikatını konu alan yeni hikayede amacımız tarikatın çarpık ideolojisi keşfetmek ve zombi dalgasının arasında hayatta kalmak.

Her iki içeriğe ve daha fazlasına da sahip olmak istiyorsanız Dead Island 2 Expansion Pass sürümünü satın alabilirsiniz. Expansion Pass’in içeriklerinin arasında SoLA ve Haus ek paketlerinin yanı sıra Red’s Demise Katana ve Gaelic Queen Dani Character Pack de bulunuyor.

Peki siz Dead Island 2’yi halen daha oynuyor musunuz, yoksa oyunu ve ek paketleri bitirip yeni içerikler eklenmesini mi bekliyorsunuz? Yorumlarda belirtebilirsiniz.

Berke Kösali
Berke Kösali
Call of Duty sevdalısı, teknoloji meraklısı, bilim kurgu hayranı ve çaylak yazar.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: