Dead Island 2 Oyuncu İstatistikleri Paylaşıldı

Paylaş

Resmi sosyal medya hesapları üzerinden Dead Island 2 oyuncu istatistikleri paylaşıldı. Paylaşılan veriler oyunu oynayan 1 milyon oyuncunun toplamda kaç zombi patakladığını, kaç uzuv koparttığını ve favori karakterlerinin kim olduğunu gösteriyor. Aynı zamanda kişisel olarak istatistiklerinize de oyun içinden ulaşabiliyorsunuz.

Dead Island 2 oyuncu istatistikleri: 1 milyon oyuncu, 1.57 milyar zombi pataklamış

21 Nisan’da piyasaya sürülen ve ilk haftası dolmadan 1 milyon oyuncuya ulaşan Dead Island 2’nin oyuncu istatistikleri paylaşıldı. Oynayanların favori karakterleri, favori silahları, kaç zombiyi patakladığı ve kaç uzuv koparttığı gibi ilginç veriler duyuruldu.

Dead Island 2 oyuncu istatistikleri
Dead Island 2 oyuncu istatistikleri paylaşıldı.

Dead Island 2’de toplam:

  • 1 milyon oyuncu oynamış
  • 1.57 milyar zombi pataklanmış. (Oyuncu başına 1.570 zombiye tekabül ediyor.)
  • 1.19 milyar uzuv kopartılmış
  • Oyuncuların en sevdiği silah Elektrikli Pala olmuş.
  • Favori karakter ise duyuru fragmanının yıldızı Jacob olmuş.

Başarılı bir çıkış haftası yakalayan Dead Island 2, geçtiğimiz günlerde bir milyon oyuncu barajını aşmıştı. Gelen istatistiklerle birlikte bu oyuncuların toplamda kaç zombi öldürdüğü gibi veriler de ortaya çıktı. Aynı zamanda anlaşmalı oldukları Pros platformuna kayıt olan kullanıcılara oyun içi silah hediyeleri de veriyorlar.

Bazı oyuncular istatistiklerini platformda göremediklerini belirtmişler. Siz de istatistiklerinizi göremiyorsanız endişelenmeyin çünkü bunu oyun içinde görebilmeniz zaten mümkün.

Asıl soru, 2.300’e yakın zombiyi pataklayan ben hakkını gasp ettim? Neyse, oyunu merak ediyorsanız detaylarına derinlemesine daldığımız Dead Island 2 incelememizi okumayı unutmayın. Herkese iyi pataklamalar, zombi avcıları!

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: